Hareket67

Zonguldak’ta duygusal anlar..

Zonguldak’ta duygusal anlar.. Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle yaptıkları şehit aileleri ziyaretleri esnasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Zonguldak Şehidimiz Polis Memuru Çağdaş Arslan’ın ailesi ile telefonla görüştüğünü sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Telefon görüşmesinin video kaydını yayınlayan Alan, görüşmeyi şu sözlerle ifade etti: Bu anlamlı ve […]

Zonguldak’ta duygusal anlar..
15 Temmuz 2020 - 16:01 'de eklendi.

Zonguldak’ta duygusal anlar..

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle yaptıkları şehit aileleri ziyaretleri esnasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Zonguldak Şehidimiz Polis Memuru Çağdaş Arslan’ın ailesi ile telefonla görüştüğünü sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Telefon görüşmesinin video kaydını yayınlayan Alan, görüşmeyi şu sözlerle ifade etti:

Bu anlamlı ve mukaddes günde, Sn Valimiz Mustafa Tutulmaz, İl Başkanımız Sn Zeki Tosun ve beraberinde protokol üyelerimiz ile birlikte Şehidimiz Polis Memuru Çağdaş Arslan’ın ailesini ziyaretimizde, bizleri telefonla arayan Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, şehit ailemiz ile görüşerek kendilerine başsağlığı diledi.

Sn Cumhurbaşkanımız daima milletle, milletin sinesinde ve hanesinde yer edinmiştir. Allah onu başımızdan eksik etmesin.

Cesaretleriyle, dirayetleriyle ve dik duruşlarıyla toprağı vatan yapan ve tarih yazan şehitlerimiz hiç şüphesiz ki kalplerimizde mümtaz yerlerini daima muhafaza edeceklerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Aziz Şehitlerimizin kıymetli ailelerine Yüce Allah’tan sabr-ı cemil diliyor, Gazilerimize ise Rabbimden sağlık ve afiyet niyaz ediyorum.

İşte o video görüntüleri:

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER