Hareket67

Zonguldak İl İstihdam Kurulu Toplandı..

Zonguldak İl İstihdam Kurulu Toplandı..
425
27 Temmuz 2017 - 11:37

Zonguldak İl İstihdam Kurulu Toplandı..

Zonguldak’ta Vali Ahmet Çınar başkanlığında İl İstihdam Kurulu toplandı. Valiliğin konu hakkında yaptığı yazılı açıklama şöyle:

İlimizde İstihdam ve Mesleki Eğitim Politikalarının oluşturulması, istihdamın korunması, geliştirilmesi ve işsizliğin önlenmesi ile ilgili tedbirlerin alınması ile aktif iş gücü programlarının belirlenmesi, istihdam etkinliklerinin ve mesleki eğitim uygulamalarının izlenmesi ve denetlenmesi amacıyla Sayın Valimiz Ahmet ÇINAR Başkanlığında saat 14.00’te Valilik Toplantı Salonunda yapıldı.

Açılış konuşmasını Zonguldak Valisi Sayın Ahmet ÇINAR’ın yaptığı İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısında Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün ilk altı aylık faaliyetleri Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Gönül DEMİRSU tarafından anlatıldı. Akabinde İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Yürütme Kurulunun 2017 Temmuz ayı raporu değerlendirildi.

Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde 2017 yılında yapılacak olan “Zonguldak İnsan Kaynakları ve Kariyer Günü” organizasyonu planlanarak Kamu Kurum ve Kuruluşları ile sosyal tarafların iş birliği görüşüldü.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    %d blogcu bunu beğendi:
    çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle