Hareket67

Zonguldak dikkat..

Zonguldak dikkat.. Meteorolojiden yapılan yeni uyarıda kuvvetli sağanak yağışların yarın (Cumartesi) akşam saatlerine kadar etkili olacağı açıklandı. Meteorolojiden yapılan açıklamada, “Meteorolojiden alınan bilgiye göre , İlimizde devam eden sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların etkisini artırarak bu akşam saatlerinden yarın akşam saatlerine kadar kuvvetli (21-50 kg/m2) olması beklendiğinden, meydana gelebilecek ani sel, su baskını, yıldırım, […]

Zonguldak dikkat..
31 Ekim 2020 - 12:04 'de eklendi.

Zonguldak dikkat..

Meteorolojiden yapılan yeni uyarıda kuvvetli sağanak yağışların yarın (Cumartesi) akşam saatlerine kadar etkili olacağı açıklandı.

Meteorolojiden yapılan açıklamada, “Meteorolojiden alınan bilgiye göre , İlimizde devam eden sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların etkisini artırarak bu akşam saatlerinden yarın akşam saatlerine kadar kuvvetli (21-50 kg/m2) olması beklendiğinden, meydana gelebilecek ani sel, su baskını, yıldırım, küçük çaplı dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.” ifadelerine yer verildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER