Hareket67

YÜZÜNÜZ HEP BÖYLE GÜLSÜN GENÇLER..

YÜZÜNÜZ HEP BÖYLE GÜLSÜN GENÇLER.. Kdz.Ereğli Belediye çalışanlarından Nurgül Güngör, Astsubay Ömer Doğan ile dünya evine girdi. Kdz.Ereğli’nin önde gelen ailelerinden Rizeli Aspetli Vasfi Güngör’ün torunu, eski terminal esnafından Şengül Güneş’in kızı olan Kdz. Ereğli Belediyesi bünyesinde çalışan, İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı Nurgül Güngör, hayatını Astsubay Ömer Doğan ile birleştirdi. Çiftin nikah töreni 26 […]

YÜZÜNÜZ HEP BÖYLE GÜLSÜN GENÇLER..
27 Temmuz 2020 - 19:37 'de eklendi.

YÜZÜNÜZ HEP BÖYLE GÜLSÜN GENÇLER..

Kdz.Ereğli Belediye çalışanlarından Nurgül Güngör, Astsubay Ömer Doğan ile dünya evine girdi.

Kdz.Ereğli’nin önde gelen ailelerinden Rizeli Aspetli Vasfi Güngör’ün torunu, eski terminal esnafından Şengül Güneş’in kızı olan Kdz. Ereğli Belediyesi bünyesinde çalışan, İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı Nurgül Güngör, hayatını Astsubay Ömer Doğan ile birleştirdi.

Çiftin nikah töreni 26 Temmuz 2020 Pazar akşamı Doğa Park ‘ta yapıldı. CHP eski Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Belediye Meclis Üyesi Satılmış Yiğit, Belediye Başkan Danışmanı Metin Yüksel, Süleyman Erdil, Şeyma Sağlam, Büşra Yiğitbaşı, Murat Çataltaş, Damla Türkoğlu’nun nikah şahitliğinde Belediye Başkanı Halil Posbıyık, şehir dışında olduğundan katılamadı. Kendisini temsilen Başkan Yardımcısı Tayyar Mendeş’in bulunduğu nikahda Meclis üyelerinden Yaşare Aydın da hazır bulundu. Çiftlerin aile ve akrabalarının yanı sıra dost ve arkadaşlarından oluşan kalabalık bir katılım vardı.

Gelin ve damat müzik eşliğinde nikahın yapılacağı alana alkışlarla geldi. Nikah merasiminin bitiminden sonra sosyal mesafe gözetilerek müzikli eğlence başlatıldı. Yine dünyayı saran Koronavirüs pandemisi nedeniyle takı merasimi daha önceden hazırlanan bir sandık içine ve zarf aracılığıyla yapıldı.

Gelin ve damadın büyükleri gelen misafirleri karşılayıp ağırladılar.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER