Hareket67

YENİ KAYMAKAM BASININ KARŞISINDA…

Kdz. Ereğli’ye yeni atanan Kaymakam İsmail Çorumluoğlu bugün saat 14:00 ‘da basın toplantısı düzenledi. Toplantıda Ereğli için yapılması gereken ne varsa yapacağını söyleyen Çorumluoğlu bunun için siz basın mensuplarının da desteği lazım dedi. Bizim görmediğimiz ama sizin gördüğünüz olan bir eksik varsa bildirmeleri halinde gereğini yapacağını söyledi… Tüm basın mensupları ile tek tek tanışan Çorumluoğlu, […]

YENİ KAYMAKAM BASININ KARŞISINDA…
18 Eylül 2018 - 16:18 'de eklendi.

Kdz. Ereğli’ye yeni atanan Kaymakam İsmail Çorumluoğlu bugün saat 14:00 ‘da basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda Ereğli için yapılması gereken ne varsa yapacağını söyleyen Çorumluoğlu bunun için siz basın mensuplarının da desteği lazım dedi. Bizim görmediğimiz ama sizin gördüğünüz olan bir eksik varsa bildirmeleri halinde gereğini yapacağını söyledi…

Tüm basın mensupları ile tek tek tanışan Çorumluoğlu, sohbetten memnun kaldığını ileride belirlenecek periyodlarla bu gibi toplantıların tekraren yapılmasının uygun olacağını ifade etti.

Sporcu kimliği ile ön plana çıkan ve aynı zamanda iktisatçı olan Kaymakam Çorumluoğlu, yaklaşık 1 saat süren toplantının ardından Ereğli’deki yerel basın mensuplarıyla kaymakamlık önünde toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

Peki Kimdir İsmail Çorumluoğlu….?

1968 yılında Balıkesir’in Kepsut ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğretimini burada tamamladıktan sonra İstanbul Maliye Meslek Lisesini bitirdi. 1985-1989 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümünü bitirdi ve aynı yıl Maliye Anabilim Dalında yüksek lisansa başladı. Bu süreçte 3 yıl Maliye Bakanlığında Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğünde memur olarak çalıştı.

Kaymakamlık görevine 1991 yılında Amasya stajyer kaymakamı olarak başladı.

1994 yılında 8 aylık yurtdışı stajını İngiltere’de yaptı. Sinop-Durağan, Yalova-Altınova, Kütahya-Aslanapa ve Domaniç kaymakam vekilliklerinden sonra, Manisa-Selendi, Bitlis-Hizan Kaymakamlığı, Artvin Vali Yardımcılığı, Kütahya-Hisarcık Kaymakamlığı, Çorum Vali Yardımcılığı, Kütahya-Gediz Kaymakamlığı, Manisa Şehzadeler Kaymakamlığı görevlerinde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER