Hareket67

Yeni çiftten nikahta anlamlı mesaj..

Yeni çiftten nikahta anlamlı mesaj.. Kdz.Ereğli’de faaliyet gösteren Elma Dergisi ve Hareket Medya Gazetesi İmtiyaz Sahipleri; Sibel Bozkurt (Pınar) ve Engin Pınar, 21 Eylül 2020 Pazartesi günü Kdz.Ereğli Belediyesi Nikah Salonunda kıyılan nikah ile dünya evine girdiler. Pınar çifti, nikah salonuna geldiklerinde gelin odasından bir mesaj ile çıktılar. Son zamanlarda Ege ve Akdeniz’de Türkiye karşıtlığından […]

Yeni çiftten nikahta anlamlı mesaj..
23 Eylül 2020 - 14:22 'de eklendi.

Yeni çiftten nikahta anlamlı mesaj..

Kdz.Ereğli’de faaliyet gösteren Elma Dergisi ve Hareket Medya Gazetesi İmtiyaz Sahipleri; Sibel Bozkurt (Pınar) ve Engin Pınar, 21 Eylül 2020 Pazartesi günü Kdz.Ereğli Belediyesi Nikah Salonunda kıyılan nikah ile dünya evine girdiler.

Pınar çifti, nikah salonuna geldiklerinde gelin odasından bir mesaj ile çıktılar. Son zamanlarda Ege ve Akdeniz’de Türkiye karşıtlığından beslenen, talep ettikleriyle savaşa yol açmak üzere olan Yunanistan’a, Gündoğdu marşını hatırlattılar.

Gelin odasından Gündoğdu marşı eşliğinde çıkan çift, ellerinde Türk bayraklarıyla nikah merasiminin yapılacağı masaya, alkışlarla yürüdüler.

Yeni çiftin mesajı bununla da kısıtlı değildi. Nikah merasimi bittikten sonra salondan çıkarken, MHP önceki dönem İlçe Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Talat Şeker, Kdz.Ereğli Ülkü Ocakları Başkanı Ufuk Akdeniz, Kdz.Ereğli MHP’nin 1991-92 yıllarında İlçe Başkanlığını yapan Kemalettin Bektaş, Kdz.Ereğli’de MHP ve Ülkü Ocaklarının kuruluşundan itibaren var olan şehit babası ve önceki dönemler Şehit Aileleri Derneği başkanlığını yapan Mehmet Ali Demirdüyen, MHP’de milletvekilliği adaylığı yapan Cevat Ön, MHP ve Ülkü Ocakları eski yöneticileri ile Türk Milletinin sembolü olan Bozkurt işaretiyle çıktılar.

Çiftin nikah şahitliğini Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın eşi Neriman Posbıyık ve Önceki Dönem MHP Ereğli İlçe Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Talat Şeker yaptı. Nikah sonrası Kdz.Ereğli Belediyesinin yeni çiftlere hediyesi olan bir çanta, şahitlerden Neriman Posbıyık tarafından tek tek içindekiler açılarak verildi. İçinde; Türk Bayrağı, Kuran-ı Kerim ve Nutuk bulunan hediye paketi Neriman Posbıyık tarafından gelin ve damada övgüler dizilerek verildi. Diğer Şahit Talat Şeker ise çiftin iki farklı beyni bir yürekte birleştirdiklerini hatırlatırken ‘Allah iki cihan saadeti nasip etsin’ dileğiyle konuşmasını bitirdi.

Nikahları kıyılan çift basın mensubu olunca, meslektaşlarından yoğun destek aldılar.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER