Hareket67

YATIRIM DESTEĞİ İÇİN BİR ARAYA GELDİLER..

YATIRIM DESTEĞİ İÇİN BİR ARAYA GELDİLER..
628
26 Eylül 2017 - 18:58

YATIRIM DESTEĞİ İÇİN BİR ARAYA GELDİLER..

Zonguldak Valiliği Özel Kaleminden yapılan açıklamaya göre, Zonguldak’ta girişimcilere, STK’lara ve vatandaşlara yatırım desteği sağlayan kurum ve kuruluşlar Zonguldak Valisi Başkanlığında bir araya geldiler.

Vali Ahmet ÇINAR Başkanlığında, Zonguldak’taki girişimcilere, Sivil Toplum Kuruluşları ile vatandaşlarımıza hibe, kredi ve yatırım desteği sağlayan kurum ve kuruluşların temsilcilerinin katılımıyla “Çalışma Toplantısı” yapıldı. Zonguldak Valiliği bünyesinde oluşturulan Proje İzleme ve Değerlendirme Ofisi (PRO-ZON)tarafından düzenlenen toplantıya Orman Bölge Müdürlüğü, Tarım İl Müdürlüğü, İşkur İl Müdürlüğü, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı  ile Zonguldak Mikrofinans Şubesi temsilcileri katıldı.

Yapılan toplantıda değişik kuruluşların verdiği hibe, kredi ve desteklerin vatandaşa tanıtılması, daha iyi duyurulabilmesi ve yararlandırma konusunda yapılabilecekler değerlendirildi. 9 Ekim 2017 tarihinde genişletilmiş bir toplantının daha yapılmasına ve akabinde ilçelerde vatandaşı bilgilendirme çalışmalarına başlanılmasına karar verildi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    %d blogcu bunu beğendi:
    çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle