Hareket67

Vali Tutulmaz, balıkçı barınaklarını gezdi.

Vali Tutulmaz, balıkçı barınaklarını gezdi. Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, bir dizi ziyaret için geldiği Ereğli’de, güne balıkçı barınaklarını gezerek başladı. Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, Belediye Başkanı Halil Posbıyık, AK Parti ve CHP’li bazı belediye meclis üyeleri, protokol ve Su Ürünleri Koop. Başkanı Muharrem Ali Köse katıldı. Basının yoğun ilgi gösterdiği balıkçı barınakları gezisi, sonrası Vali Tutulmaz […]

Vali Tutulmaz, balıkçı barınaklarını gezdi.
26 Ekim 2020 - 12:00 'de eklendi.

Vali Tutulmaz, balıkçı barınaklarını gezdi.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, bir dizi ziyaret için geldiği Ereğli’de, güne balıkçı barınaklarını gezerek başladı.

Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, Belediye Başkanı Halil Posbıyık, AK Parti ve CHP’li bazı belediye meclis üyeleri, protokol ve Su Ürünleri Koop. Başkanı Muharrem Ali Köse katıldı. Basının yoğun ilgi gösterdiği balıkçı barınakları gezisi, sonrası Vali Tutulmaz konuya dair bir açıklama yapmadı.

Gezi esnasında zaman zaman Su Ürünleri Koop. Başkanı Köse ile Belediye Başkanı Posbıyık arasında atışmalar yaşandı. Vali Tutulmaz’ın Köse’ye basın önünde tartışmak iyi değil uyarısı üzerine Köse basına da çatarak; ‘’Bunlar aylıkçı, yazmazlar sayın valim’’ dedi.

Vali Tutulmaz, barınak gezisinden ayrılırken, ‘’burayı inceleyeceğiz, sonra en doğru kararı vereceğiz’’ ifadesinde bulundu.

İşte Vali Tutulmaz’ın balıkçı barınakları gezisinden bazı kareler..

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER