Hareket67

ÜLKÜCÜLERDEN BÜYÜK TEPKİ..

ÜLKÜCÜLERDEN BÜYÜK TEPKİ.. Geçtiğimiz günlerde peş peşe iki şehit veren Konya’da yaşanan bazı gelişmeler Ülkücüleri çok kızdırdı. Konuyla alakalı görüştüğümüz bazı Ülkücülerin verdikleri tepkiler aynen şöyle; ‘’Özellikle 15 Temmuz’da devletten yana açık tavır alan Ülkücü Hareket mensupları, FETÖ belasından kurtulmanın umut ışığı olan Ülkücüler, bazılarını çok rahatsız etmiş görünüyor. Bir internet sitesi aracılığıyla Ülkücülere hakaret […]

ÜLKÜCÜLERDEN BÜYÜK TEPKİ..
14 Haziran 2017 - 20:07 'de eklendi.

ÜLKÜCÜLERDEN BÜYÜK TEPKİ..

Geçtiğimiz günlerde peş peşe iki şehit veren Konya’da yaşanan bazı gelişmeler Ülkücüleri çok kızdırdı.

Konuyla alakalı görüştüğümüz bazı Ülkücülerin verdikleri tepkiler aynen şöyle;

‘’Özellikle 15 Temmuz’da devletten yana açık tavır alan Ülkücü Hareket mensupları, FETÖ belasından kurtulmanın umut ışığı olan Ülkücüler, bazılarını çok rahatsız etmiş görünüyor.

Bir internet sitesi aracılığıyla Ülkücülere hakaret eden kişiler, Ülkücüleri sanki ilk kez bir şehit cenazesinde görüyormuşçasına bunu habere çevirip, bırakın bir kitleyi bir şahsa dahi söylenmesi dinen caiz olmayan ithamlarda bulunmuşlar. Bunu yaptıkları sitenin adı; ‘’dinihaberler’’ olunca hangi dinden bahsettikleri sorusu akıllara gelmiyor değil.

Ayrıca sitenin adı; ‘’dinihaberler’’ olunca akıllara din ile alakalı bilgi aktarımı, buna dayalı haberler vs gelebilir. Siteyi inceledik. Tamamen siyaset üzerine kurulmuş bir haber sitesi.  Yani ismi ile dini kullanmaktan çekinmeyen gruptan.

Bir başka akılları kurcalayan soru ise; 15 Temmuz’da ve sonrasında devletten yana net tavrını koyan Ülkücü Harekete saldıranların hangi yapıya ait olabileceğidir.

İl müftüsünün şehit cenazesini şova döndürme çabasına sessiz kalmayan ülkücüler, neden hedef tahtasına konmaya çalışılıyor sorusu da ayrıca irdelenmesi gereken bir sorudur.’’

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER