Hareket67

Tutulmaz: Keşke otel yapılsaydı ben desteklerdim

Tutulmaz: Keşke otel yapılsaydı ben desteklerdim
268
11 Ocak 2021 - 17:14

Tutulmaz: Keşke otel yapılsaydı ben desteklerdim

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz Polisevi’nde gazeteciler ile bir araya gelerek 2020 yılını değerlendirme toplantısı yaptı.

Toplantıda, Zonguldak’ta MAKZON projesinin çok tartışıldığına dikkat çeken Vali Mustafa Tutulmaz, bu projenin Zonguldak’ı uçurmayacağı gibi batırmayacağını da söyledi.

Projeye karşı gelenlerin de projeye destek verenlerin de kendilerince haklı yönlerinin olduğunu belirten Vali Tutulmaz; “Proje belli aşamaya gelmiş. Makzon’a karşı yada yanında olan arkadaşların kendilerince haklı olduğu yerleri var. Benim kişisel düşüncem. Küçük bir sanayi sitesidir. Büyük bir OSB değildir. Mevcut sanayinin yanında orta ölçekli bir projedir. Çevreye zararı olur mu? Tabi ki, başladığı süreçte oraya sanayi sitesi yapılmamalıydı. Madem başladı bu proje destek olmakta fayda vardır. Ama, bu Zonguldak’ı uçuracak noktada bir OSB değildir. Küçük çaplı çalışmalarla başlayıp zamanla büyüyecek bir proje olacaktır. Lakin, bu işi büyüterek farklı bir noktaya koymamak gerekir. Oraya otel yapılacak gibi bir saptırma var. Keşke, öyle bir durum olsa bende destek veririm. Basında da bu olayların abartıldığını görüyorum.”

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    %d blogcu bunu beğendi:
    çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle