Hareket67

TSO, KOSGEB ve KGF hakkında bilgilendirdi

TSO, KOSGEB ve KGF hakkında bilgilendirdi
355
19 Ağustos 2020 - 16:01

TSO, KOSGEB ve KGF hakkında bilgilendirdi

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), KOSGEB Zonguldak Müdürlüğü ve KGF Zonguldak Ereğli Şube Müdürlüğü tarafından, 19/08/2020 Çarşamba saat 10:30’da Kdz.Ereğli TSO Hizmet Binası Yaşar Tetiker Konferans Salonunda, Proje Teklif Çağrısına çıkılan KOBİGEL Destek Programı ve KGF Destekleri hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleşti.

Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği Kredi Garanti Fonu (KGF) ve Kosgeb bilgilendirme toplantısı Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Kredi Garanti Fonu (KGF) Şube Müdürü Ersin Salman KGF desteklerini KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi) uzmanı Soner Kaynar tarafından katılımcılara ”KOBİGEL – KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI ” anlatıldı.
İmalat Sektöründe yer alan ve KOSGEB Başkanlığı tarafından belirlenen faaliyet alanlarında yer alan firmalarımızın dijitalleşmeye yönelik hazırlayacakları projelerin değerlendirildiği bu program için toplamda üst limit 1.000.000TL’ye kadar destek alınabileceği anlatıldı.

KOSGEB Zonguldak Müdürlüğü ve KGF Zonguldak Ereğli Şube Müdürlüğü yetkililerinin sunumları ile gerçekleştirilen Bilgilendirme Toplantısında KOSGEB Destekleri hakkında katılımcılar detaylı bilgi sahibi oldular.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    %d blogcu bunu beğendi:
    çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle