Hareket67

TEKDER Vali Tutulmaz’ı ziyaret etti..

TEKDER Vali Tutulmaz’ı ziyaret etti.. Teknikerler Derneği (TEKDER) Genel Başkanının Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ı makamında ziyaret ettiği bildirildi. Hayırlı olsun dileklerini iletmek olarak nitelenen ziyaret için TEKDER’in basın biiriminden yapılan açıklama şöyle: Yeni atanan Zonguldak Valimiz Sn. Mustafa Tutulmaz’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Ziyaret heyetinde ; Genel Başkanımız Murat Çatalçam, TEKDER Kdz Ereğli Şube Başkanı […]

TEKDER Vali Tutulmaz’ı ziyaret etti..
02 Eylül 2020 - 21:06 'de eklendi.

TEKDER Vali Tutulmaz’ı ziyaret etti..

Teknikerler Derneği (TEKDER) Genel Başkanının Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ı makamında ziyaret ettiği bildirildi.

Hayırlı olsun dileklerini iletmek olarak nitelenen ziyaret için TEKDER’in basın biiriminden yapılan açıklama şöyle:

Yeni atanan Zonguldak Valimiz Sn. Mustafa Tutulmaz’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Ziyaret heyetinde ; Genel Başkanımız Murat Çatalçam, TEKDER Kdz Ereğli Şube Başkanı Yasin Bozlar, Genel Merkez Eğitim Danışmanı Şenol Yıldız, Genel Merkez Projeler Koordinasyon Başkanı Melikşah Likoğlu, Kültür Sanat Komisyonu Başkan Vekili İbrahim Kayacan, Genel Merkez Genel Sekreter Yardımcımız Mustafa Kemâl Ermiş’de hazır bulundular.
Ziyaret programında tanışmanın ardından Sn Valimizden gelen talep üzerine TEKDER hakkında Genel Başkanımız tarafından kısa bir bilgilendirme yapıldı. Yapılan ve yapılacak olanlar anlatıldı. 61.Kuruluş yıldönümümüz, Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ilettiğimiz Teknikerler Odası kurulumu hakkındaki talebimiz, TBMM’deki görüşmelerimiz, yurtiçi ve yurtdışı teşkilatlanma çalışmalarımız dahil olmak üzere bir çok konuda bilgi verdik, görüş alışverişinde bulunduk.
Sayın Valimizin de geçmişten gelen bir Sivil Toplum Kuruluşu ilgi ve faaliyetleri bulunduğunu öğrendik. Yurt içi ve yurt dışı teşkilatlamasını gerçekleştirmiş 61 yıllık STK TEKDER’in Genel Başkanının Zonguldak ‘lı bir hemşehrimizin olmasının memnuniyet verici olduğunu ifade etti. Yeni Dünya düzeninde STK ‘ların öneminden bahsetti, bu manada Derneğimizin 1959’dan beri gelen deneyimi yaşanmışlığıyla beraber STK’ların ileri toplumlara sağladığı yararlarının yadsınmazlığından hareketle TEKDER’in çok önemli bir Misyon’a sahip olduğunu anlattı. Hoşgeldiniz Ziyaret Programımız sayesinde Sn Valimizin Proje üreten Kamu ve Ülke yararı gözeten kurumlara, derneklere sıcak bakıyor olduğunu da öğrenmiş olduk.
Ziyaret programının sonlarına doğru 61.Kuruluş yıldönümüze özel düzenlenen hediyelerimizden, plaket takdim ettik.
Bizlere, son derece doğal ve samimi bir kişiliğe sahip olduğunu hissettiren Sn Valimiz Mustafa Tutulmaz’a tekrar tekrar, buradanda hayırlı olsun der, başarılar diler, Şehrimize hoşgeldiniz der, nazik kabulü ve Misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ediyoruz…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER