Hareket67

TBMM’de onaylansa haberin olmaz mı Uçar?

TBMM’de onaylansa haberin olmaz mı Uçar? AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, sosyal medya tuzağına düştü. Sosyal medya üzerinde kredi kartı dolandırıcıları, çeşitli kişilerin resimlerini kullanarak, hazırladıkları internet siteleri üzerinden, vatandaşların bilgilerini alıp kredi kartlarını boşaltıyorlar. Bugün de aynı şekilde bir işlem yapan internet sitesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmini kullanarak, ‘TBMM onayladı, kredi kartı aidatlarınızı web […]

TBMM’de onaylansa haberin olmaz mı Uçar?
28 Temmuz 2020 - 21:43 'de eklendi.

TBMM’de onaylansa haberin olmaz mı Uçar?

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, sosyal medya tuzağına düştü.

Sosyal medya üzerinde kredi kartı dolandırıcıları, çeşitli kişilerin resimlerini kullanarak, hazırladıkları internet siteleri üzerinden, vatandaşların bilgilerini alıp kredi kartlarını boşaltıyorlar.

Bugün de aynı şekilde bir işlem yapan internet sitesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmini kullanarak, ‘TBMM onayladı, kredi kartı aidatlarınızı web sitemiz üzerinden alabilirsiniz’ şeklinde hazırlanan tuzağı gören Hamdi Uçar, bunu milletvekili olmasına rağmen, TBMM’de böyle bir onay olması halinde bilgisinin olması gerekmesine rağmen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmini görünce sosyal medya üzerinde bu dolandırıcıların sitesini paylaştı.

Bir süre sonra, muhtemelen kendisini uyaran bir kişi nedeniyle, paylaşımı kaldırdı.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar’a; ”TBMM’de onaylansa haberin olmaz mı Uçar?” diye sormak istiyor insan. Ayrıca Milletvekili Uçar’ ın bu paylaşımı ‘Milletvekili de bunu yaparsa vatandaş ne yapsın ‘ şeklinde yorumlandı.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER