Hareket67

Soydaş; ”Bir numaralı fitnecisin..”

Soydaş; ”Bir numaralı fitnecisin..” 26 Nisan 2018’de MHP İl Başkanı Hamdi Ayan’ın, 24 Haziran 2018 milletvekilliği seçimlerinde milletvekili adaylığı için  istifa etmesiyle MHP İl Başkanvekili olan Metin Soydaş, yönetimin içinde yaptığı oylama ile yeni il başkanı olmuştu. 6 ay kadar il başkanlığı yaptıktan sonra il başkanlığından istifa etmişti. İstifa dilekçesini ekte bulacaksınız. Metin Soydaş, gazetemize, […]

Soydaş; ”Bir numaralı fitnecisin..”
20 Ağustos 2020 - 0:20 'de eklendi.

Soydaş; ”Bir numaralı fitnecisin..”

26 Nisan 2018’de MHP İl Başkanı Hamdi Ayan’ın, 24 Haziran 2018 milletvekilliği seçimlerinde milletvekili adaylığı için  istifa etmesiyle MHP İl Başkanvekili olan Metin Soydaş, yönetimin içinde yaptığı oylama ile yeni il başkanı olmuştu. 6 ay kadar il başkanlığı yaptıktan sonra il başkanlığından istifa etmişti. İstifa dilekçesini ekte bulacaksınız.

Metin Soydaş, gazetemize, ”Değerli Zonguldak halkımıza ve kamuoyuna” başlıklı bir duyuru yolladı.

Duyuruyu aynen aktarıyoruz:

Değerli Zonguldak halkımıza ve kamuoyuna ;
MHP Zonguldak İl Başkanlığı görevimden 16.11.2018 tarihinde ve istifa dilekçemi genel merkeze gönderdiğim halde bazı basın-yayın organlarında benim hakkımda, görevden alınmış gibi haberler yapılmaktadır.
Asılsız ithamlarda bulunarak yalan haberler yaptıran kişiyi Milliyetçi, Ülkücü camia ve değerli Zonguldak halkı çok iyi biliyor.
Boyama anketlerle ve usulsüzlüklerle ülkücü camiayı ve Zonguldak halkını kandırdığın ortaya çıktı. Zonguldak’ta birlik ve beraberlikten en çok bahseden sen olduğun halde birlik ve beraberliği bozan bir numaralı fitnecisin.
MHP; Badalıoğlu çay bahçesi, Fener Mahallesindeki köfteciden yönetilecek bir parti değildir.
Defalarca kaybettin. Kirli düşüncelerini, kirli ellerini Zonguldak’tan çek.
ZONGULDAK SEVDALISI METİN SOYDAŞ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER