Hareket67

Saffet Bozkurt’la 2 soru 2 cevap

Saffet Bozkurt’la 2 soru 2 cevap AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanlığı için temayül yoklamalarından ilk sırada çıkan Avukat Saffet Bozkurt’un, Genel Merkezde yapılan son durum değerlendirilmesiyle Kdz.Ereğli İlçe Kongresinde tek aday olacağı dün itibariyle belli olmuştu. Hareket Medya İmtiyaz Sahibi Engin Pınar’ın ilk demecini aldığı Saffet Bozkurt, şunları söyledi: Soru: Saffet Bey öncelikle hayırlı olsun. […]

Saffet Bozkurt’la 2 soru 2 cevap
18 Ağustos 2020 - 11:51 'de eklendi.

Saffet Bozkurt’la 2 soru 2 cevap

AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanlığı için temayül yoklamalarından ilk sırada çıkan Avukat Saffet Bozkurt’un, Genel Merkezde yapılan son durum değerlendirilmesiyle Kdz.Ereğli İlçe Kongresinde tek aday olacağı dün itibariyle belli olmuştu.

Hareket Medya İmtiyaz Sahibi Engin Pınar’ın ilk demecini aldığı Saffet Bozkurt, şunları söyledi:

Soru: Saffet Bey öncelikle hayırlı olsun. Tebrik ederim. ‘ilk demeciniz ne olacak?’ diye sorsam ne dersiniz?

Cevap: 6 Eylül’e kadar ilçe başkanımız Sayın Fatih Çakır’dır. İlçe başkanlığı görevi devam ediyorken benim görüş bildirmem doğru olmaz. 6 Eylülde ilçe kongremiz bittiğinde görev verilirse her şeyi konuşuruz.

Soru: Özellikle Zonguldak Milletvekiliniz Hamdi Uçar ile bir görüşmeniz oldu mu? Uçar’ın adayı mıydınız?

Cevap: Herhangi bir kulis çalışması yapmadım. Temayül yoklamalarında partililerimiz teveccüh göstermişler. Olan biten bundan ibaret. Öncesinde kimseyle bir görüşmem olmadı. Adaylığım netleştikten sonra milletvekillerimiz aradılar, tebrik ettiler.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER