Hareket67

POSBIYIK’TAN İYİ PARTİ’YE İADE-İ ZİYARET

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, İyi Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı’na iade-i ziyarette bulundu. Kentte siyaset yapanların Ereğli sevdasında birleşmeleri gerektiğini söyleyen Posbıyık, “Kendi içimizden bizi engellemeye çalışanlar var. Bütün siyasi partiler bir olmalı, Ereğli sevdasında buluşmalıyız” dedi. İyi Parti İlçe Başkanı Evrim Balbaloğlu da, Ereğli’nin büyük sıkıntılarının bulunduğunu belirterek “Ereğli ötekileştiriliyor” değerlendirmesi yaptı. […]

POSBIYIK’TAN İYİ PARTİ’YE İADE-İ ZİYARET
04 Kasım 2020 - 16:41 'de eklendi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, İyi Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı’na iade-i ziyarette bulundu. Kentte siyaset yapanların Ereğli sevdasında birleşmeleri gerektiğini söyleyen Posbıyık, “Kendi içimizden bizi engellemeye çalışanlar var. Bütün siyasi partiler bir olmalı, Ereğli sevdasında buluşmalıyız” dedi. İyi Parti İlçe Başkanı Evrim Balbaloğlu da, Ereğli’nin büyük sıkıntılarının bulunduğunu belirterek “Ereğli ötekileştiriliyor” değerlendirmesi yaptı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, gerçekleştirdikleri kongreler sonrası Belediye Başkanlığı’na ziyarette bulunan siyasi partilere iade-i ziyaret turları kapsamında İyi Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

İyi Parti İlçe Başkanı Evrim Balbaloğlu ve yönetimi tarafından karşılanan Başkan Posbıyık’a belediye meclis üyeleri de eşlik etti. Balbaloğlu, ziyareti nedeniyle Başkan Posbıyık’a teşekkür etti. İyi Parti yönetimine tekrar ‘hayırlı olsun’ diyen Başkan Posbıyık, Ereğli’ye yapılacak hizmetler konusunda tüm siyasi partilere bir ve beraber olma çağrısı yaptı.

“EREĞLİ SEVDASINDA BULUŞMALIYIZ”

Başkan Posbıyık şunları söyledi:

“Ekibinizle birlikte başarılar diliyorum. Hepimiz bir partiye mensubuz ama parti farkı gözetmeksizin el ele vererek Ereğli’ye hizmet etmek için çalışıyoruz. Ereğli’nin ileriye gitmesi için birlikte güzel işler yapacağımızı düşünüyorum. Birçok konuda bir arada oluyoruz, meselemiz Ereğli.  Ereğli’nin başta işsizlik olmak üzere çok büyük problemleri var.  Bunları aşmaya çalışacağız. Ereğli söz konusu olunca siyasi parti farkını bir tarafa bırakmalıyız. Bütün siyasi partiler bir olmalı, Ereğli sevdasında birleşmeliyiz. Bu duygularla geldik.

-HİZMETLERİMİZ ENGELLENİYOR-

Kendi içimizden bizi engellemeye çalışanlar var. Mesela dereyi yapıyoruz; orada çok büyük trafik sıkışıklığı var. Benden önceki dönemde 5 senede oraya hiç kimse el atmamış. Hükümet arkasında olmasına rağmen… Ama biz o işe girdik, maalesef

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER