Hareket67

ÖZKAN ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR..

ÖZKAN ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR..
1.274
07 Eylül 2017 - 11:39

ÖZKAN ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR..

Kasım ayında yapılacak olan TSO Organ Seçimlerinde vakit daraldıkça ataklar devam ediyor.

Bayram öncesi İrfan Erdem destekli adaylığını açıklayan İşadamı Arslan Keleş’ten sonra bir başka işadamı Mustafa Özkan, 9 Eylül Cumartesi Günü, saat 13: 30’da Mavi Organizasyon’da adaylık açıklayacağını duyurdu.

Özkan’ın adaylığının tepkisel bir adaylık olarak başladığı biliniyor. Bu nedenle 9 Eylül Cumartesi Günü yapılacak toplantıda neler konuşacağı merakla bekleniyor.

Mustafa Özkan’ın sosyal medya hesabından ilan ettiği adaylık metni şu şekilde idi:

Saygıdeğer Ereğli halkı,
Güzel ilçemizin Ekonomik, sosyal, kültürel anlamda hak ettiği yerden gün geçtikçe uzaklaşması hepimizin bildiği bir gerçektir. Gerek siyasi gerek STK’ nın seçimlerinde aday olanlar, büyük vaatler ile çarpık seçim anlayışının verdiği bireysel menfaat odaklı çalışmalarla hizmet makamlarına gelmekte, bunun sonucunda bireysel menfaatler dışında Ereğli’nin genelinin çıkarları söz konusu olmamaktadır.
Bu güne kadar ben odaklı ve parasal gücü olan birilerinin desteği ile hareket etmek yerine biz odaklı ve en küçük esnafımızın bile büyük bir güç olduğu anlayışını temel edinerek Kuvayı milliye ruhu ile bu hizmet yarışında bizde varız diyoruz.
Bu hareketimizde bu anlayışla grubunu oluşturacak ve gurubundan çıkacak şahsım ve tüm arkadaşlarımız istedikleri taktirde TSO Başkanı, meclis başkanı adayı olabilecekler ve gerekli çoğunluğu aldıkları taktirde Başkan ya da meclis başkanı olabileceklerdir. Kısaca şu ana kadar adaylığını açıklayanların izlediği, sadece ben başkan olacağım, listem budur, bunun dışında hedefleri talepleri olanların bizde bir hükmü yoktur anlayışı bizim hareketimiz için geçerli değildir.
İşte bu çarpık anlayışı yıkmak, sadece güce yakın olanların değil tüm Ereğli halkının menfaatlerini korumak için, yenilikçi, çağdaş, vizyonu ve programları ile yatırımcıların önünü açmak, esnafımızın, sanayicimizin, iş adamlarımızın sıkıntılarını çözmek, istihdam yaratmak için taşın altına sadece elini değil gövdesini koyacak bir anlayışla Ereğli’mizin hak ettiği konuma gelmesi mücadelesinde yetki alabilmek istiyoruz.
Bu nedenle Ekim- Kasım aylarında gerçekleştirilecek olan Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Organ Seçimlerinde aday olduğumuzu ve yaklaşımımızı, vizyonumuzu, düşündüğümüz proje başlıklarımızı sizlerle paylaşmak için siz değerli Ereğli halkı ve basın mensuplarımızı 09.09.2017 cumartesi saat 13.30 da Mavi organizasyonda görmek bizleri onurlandıracaktır.
Saygılarımızla.
Ereğli için “Biz hareketi “ Seçim Koordinasyon kurulu başkanı ve TSO Başkan adayı

 

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    %d blogcu bunu beğendi:
    çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle