Hareket67

“ÖLÜM BU GELECEĞİ VARSA YAPACAK BİR ŞEY YOK”

Batman’ın Kozluk ilçesinde PKK’lı teröristlerce düzenlenen silahlı saldırı sonucunda şehit olan 23 yaşındaki müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın’ın bir gün önce arkadaşıyla whatsapp üzerinden yaptığı yazışması ortaya çıktı.   “ÖLÜM BU GELECEĞİ VARSA YAPACAK BİR ŞEY YOK” Silahlı saldırıda hayatını kaybeden Aybüke öğretmen saldırıdan bir gün önce arkadaşıyla whatsapp üzerinde yaptığı yazışma ortaya çıktı. Aybüke […]

“ÖLÜM BU GELECEĞİ VARSA YAPACAK BİR ŞEY YOK”
10 Haziran 2017 - 13:03 'de eklendi.

Batman’ın Kozluk ilçesinde PKK’lı teröristlerce düzenlenen silahlı saldırı sonucunda şehit olan 23 yaşındaki müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın’ın bir gün önce arkadaşıyla whatsapp üzerinden yaptığı yazışması ortaya çıktı.

 

“ÖLÜM BU GELECEĞİ VARSA YAPACAK BİR ŞEY YOK”

Silahlı saldırıda hayatını kaybeden Aybüke öğretmen saldırıdan bir gün önce arkadaşıyla whatsapp üzerinde yaptığı yazışma ortaya çıktı. Aybüke öğretmen içinde bir sıkıntının olduğunu hissetmiş ve bunu arkadaşıyla paylaştığı görüldü.

Yalçın, yazışmasında “Kendimiz için, sevdiklerimiz için korkmaya başladık. Nerede, ne zaman, ne olacağı belli değil. Ailemden uzaktayım ödüm kopuyor. Ya onlara bir şey olursa, yada bana bir şey olursa onlar ne yapar. Böyle düşünerek hal olacak bir şey değil, biz elimizden geldiği kadar temkinli oluruz da, ölüm bu geleceği varsa yapacak bir şey yok” ifadelerini kullanmış.

Kaynak: Hürriyet

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER