Hareket67

Minik yelkencilerin kano sevinci görülmeye değerdi

Minik yelkencilerin kano sevinci görülmeye değerdi 1 Temmuz Kabotaj ve Denizcilik Bayramı dolayısıyla Kdz. Ereğli Liman Başkanı Sayın Nevzat DİREK minik denizcilere sürpriz yaptı. 1 Temmuz Kabotaj ve Denizcilik Bayramında Kdz. Ereğli Liman Başkanı Sayın Nevzat DİREK minik denizcilere sürpriz yaparak 6 adet kano armağan etti. Armağanlarına çok sevinen minik denizciler hemen kanolarına binip denizin […]

Minik yelkencilerin kano sevinci görülmeye değerdi
03 Temmuz 2020 - 18:30 'de eklendi.

Minik yelkencilerin kano sevinci görülmeye değerdi

1 Temmuz Kabotaj ve Denizcilik Bayramı dolayısıyla Kdz. Ereğli Liman Başkanı Sayın Nevzat DİREK minik denizcilere sürpriz yaptı.

1 Temmuz Kabotaj ve Denizcilik Bayramında Kdz. Ereğli Liman Başkanı Sayın Nevzat DİREK minik denizcilere sürpriz yaparak 6 adet kano armağan etti. Armağanlarına çok sevinen minik denizciler hemen kanolarına binip denizin keyfini çıkarmayı da ihmal etmediler.

Kdz. Ereğli Yelken İhtisal Kulübü Başkanı Metin AKMAN bu güzel ve bir o kadarda anlamlı jest için; “Sürpriz hediyesiyle minik yelkencilerin gönlünü kazanan, geçmişten bu güne sporun ve denizciliğin gelişimine destek olan Liman Başkanımız Sayın Nevzat Direk ‘e teşekkür ederiz. Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER