Hareket67

MHP İL İÇİN TEPKİLERİ DİNDİRECEK ADAY..

MHP İL İÇİN TEPKİLERİ DİNDİRECEK ADAY.. Zonguldak Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Eylül ayında başlayıp bitecek ilçe kongrelerinden sonra il kongresi için hazırlık yapan mevcut İl Başkanı Varol Demirköse ve görevden alınan önceki dönem Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy’dan sonra Ereğli’den de aday çıkabileceği öğrenildi. MHP’de Zonguldak ilçeleri kongre tarihleri şu şekilde açıklanmıştı: Merkez İlçe Başkanlığı […]

MHP İL İÇİN TEPKİLERİ DİNDİRECEK ADAY..
14 Ağustos 2020 - 16:28 'de eklendi.

MHP İL İÇİN TEPKİLERİ DİNDİRECEK ADAY..

Zonguldak Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Eylül ayında başlayıp bitecek ilçe kongrelerinden sonra il kongresi için hazırlık yapan mevcut İl Başkanı Varol Demirköse ve görevden alınan önceki dönem Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy’dan sonra Ereğli’den de aday çıkabileceği öğrenildi.

MHP’de Zonguldak ilçeleri kongre tarihleri şu şekilde açıklanmıştı:

Merkez İlçe Başkanlığı : 05 Eylül 2020 Cumartesi
Kdz.Ereğli İlçe Başkanlığı : 06 Eylül 2020 Pazar
Devrek İlçe Başkanlığı : 12 Eylül 2020 Cumartesi
Çaycuma İlçe Başkanlığı : 13 Eylül 2020 Pazar
Kozlu İlçe Başkanlığı : 19 Eylül 2020 Cumartesi
Kilimli İlçe Başkanlığı : 20 Eylül 2020 Pazar
Alaplı İlçe Başkanlığı : 26 Eylül 2020 Cumartesi
Gökçebey İlçe Başkanlığı : 27 Eylül 2020 Pazar

İlçe kongreleri netleştikten sonra delegeler ile görüşme yapacağını ve genel merkezin de ‘aday çıkmayın’ şeklinde bir telkini olmaması halinde,  MHP eski milletvekili adaylarından Cevat ÖN, İl Başkanlığına aday olacağını ifade etti.

Daha önce herhangi bir partiyle münasebeti olmayan Cevat Ön’ün, Ülkücülerin toplanmasına katkı sağlayacağına dağınıklığı, küskünlükleri durduracağına inanılıyor.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER