Hareket67

‘’KESKİN KILIÇLA OYUN OLMAZ’’

‘’KESKİN KILIÇLA OYUN OLMAZ’’ Geçtiğimiz gün yaptığımız; ‘Göztepe’deki silah seslerinin sırrı ne?’ başlıklı haberimiz oldukça rağbet gördü. Erdemir’in Özel Güvenlik alanı içinde yer alan Göztepe’den silah seslerinin gelişi vatandaşlarda merak uyandırmaya devam ederken konuya dair başkaca bilgiler de gelmeye başladı. Geçtiğimiz gün yaptığımız haberde belirtmiştik. ‘Emniyetten ya da Erdemir’den konuya ilişkin bir açıklama gelecek mi? […]

‘’KESKİN KILIÇLA OYUN OLMAZ’’
21 Ekim 2020 - 22:14 'de eklendi.

‘’KESKİN KILIÇLA OYUN OLMAZ’’

Geçtiğimiz gün yaptığımız; ‘Göztepe’deki silah seslerinin sırrı ne?’ başlıklı haberimiz oldukça rağbet gördü. Erdemir’in Özel Güvenlik alanı içinde yer alan Göztepe’den silah seslerinin gelişi vatandaşlarda merak uyandırmaya devam ederken konuya dair başkaca bilgiler de gelmeye başladı.

Geçtiğimiz gün yaptığımız haberde belirtmiştik. ‘Emniyetten ya da Erdemir’den konuya ilişkin bir açıklama gelecek mi? ‘diye sormuştuk. Henüz bir açıklama gelmedi. Biz sabırlıyız, elbette bir açıklama gelecektir.

Erdemir, Ereğli Belediyesi ile uyuşmazlığını çözemedi. (Halka etkisi var)

Ticari alacaklardan dolayı sorun yaşadığını iddia edenler var. (Halka etkisi var)

Taşeronluk yapanların iflasın eşiğine geldiği iddiaları var. (Halka etkisi var)

Göztepe’den silah sesleri geliyor. (Halka etkisi var)

Şimdi de o silah seslerinin ardında yatan aşk hikayeleri geliyor kulaklarımıza. (Halka etkisi yok, aile hayatına etkisi var)

Bütün bu olanlardan sonra Genel Müdür Cem Oral’dan, olmazsa bir başka yetkiliden bir açıklama beklemek hakkımız değil mi?

Atasözlerimiz bazen oldukça manidar olabiliyor.

Örneğin; ‘’Keskin sirke küpüne, keskin kılıç kınına zarar’’

Biz de şöyle bir örnek verelim;

‘’Kurtla koyun yan yana durmaz, keskin kılıçla oyun olmaz’’

Bu aşk iddialarının bazı sonuçları olabilir. Bakalım kime yolculuk görünecek?

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER