Hareket67

Kaymakam Çorumluoğlu’nun bayram mesajı

Kaymakam Çorumluoğlu’nun bayram mesajı Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, yaklaşan Kurban Bayramı münsabetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Çorumluoğlu’nun mesajı şu şekilde: Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bir Kurban Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız. Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar […]

Kaymakam Çorumluoğlu’nun bayram mesajı
09 Ağustos 2019 - 13:30 'de eklendi.

Kaymakam Çorumluoğlu’nun bayram mesajı

Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, yaklaşan Kurban Bayramı münsabetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Çorumluoğlu’nun mesajı şu şekilde:

Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir.

Bir Kurban Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız. Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür.


          Kurban Bayramının insanlığa, ülkemize ve halkımıza barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Bu duygularla, tüm Ereğli halkının, mübarek Kurban Bayramını içtenlikle kutluyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu günlere hep birlikte ulaşmayı temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER