Hareket67

İnşaat Grubunu TÜYAP Yapı Fuarına götürdüler..

İnşaat Grubunu TÜYAP Yapı Fuarına götürdüler..
318
09 Nisan 2021 - 14:00

İnşaat Grubunu TÜYAP Yapı Fuarına götürdüler..

Kdz.Ereğli TSO TÜYAP Yapı Fuarına gezi düzenledi. Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Erdoğan’ın katılımları ile İnşaat Grubu için yapılan gezi için TSO Basın Biriminin yaptığı açıklama şu şekilde: 

Odamız tarafından, TÜYAP Yapı Fuarına (İstanbul-Beylikdüzü) gezi düzenlendi. Yönetim Kurulu Başkanımız Arslan Keleş başkanlığında ve Yönetim Kurulu Üyemiz Özgür Erdoğan’ın katılımları ile düzenlenen fuar ziyaretine İnşaat Meslek Grubunda faaliyet gösteren firmalarımızın temsilcileri, çalışanları katılmıştır.

2 Otobüs ile çok sayıda üyenin katılımıyla düzenlenen organizasyon sabah 06:00’da Odamız önünden hareketle başlamış, sabah kahvaltısı ikramının ardından fuar alanına hareket edilmiş ve saat 11:00’de fuar alanına varılmıştır.
Gelişen teknolojiyi yerinde görmek ve inşaat sektöründe ki yenilikleri takip edebilmek adına düzenlenen yapı sektörünün en büyük organizasyonu olan yapı fuarına her sene olduğu gibi bu yıl da geniş bir katılım ile ziyaret ettik.
Ziyaretin ardından, İstanbul’da üyelerimize akşam yemeği ikramının ardından saat 23:00 sularında ilçemize gelerek ziyareti tamamladık.
Yönetim Kurulu Başkanımız Arslan Keleş’in özel olarak tüm üyelerle yakından ilgilenmesi ve organizasyon katılımcılar tarafından memnuniyetle karşılanırken Başkanımız Arslan Keleş’e teşekkür ettiler.
Yönetim Kurulu Başkanımız Arslan Keleş’te katılımcılara bizleri yalnız bırakmayıp organizasyonumuza teşriflerinden dolayı teşekkür ederek bu tür ziyaretleri tüm meslek gruplarının ihtiyaçları ve taleplerine göre organize edeceklerini belirtti.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    %d blogcu bunu beğendi:
    çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle