Hareket67

İlayda Alagöz ile dobra dobra..

İlayda Alagöz ile dobra dobra.. Kdz.Ereğli’de sosyal medya üzerinden yaptığımız canlı yayınların 07.07.2020 tarihli Hareket Zamanı programının konuğu genç siyasetçi ve genç bir iş insanı olan İlayda ALAGÖZ oldu. CHP’ li kimliğinin ön plana çıktığı programda yerel ve genel gündeme genç bir siyasetçi ve genç bir iş insanının nasıl baktığını izledik. Yerel yönetimlerdeki Millet İttifakının […]

İlayda Alagöz ile dobra dobra..
08 Temmuz 2020 - 13:13 'de eklendi.

İlayda Alagöz ile dobra dobra..

Kdz.Ereğli’de sosyal medya üzerinden yaptığımız canlı yayınların 07.07.2020 tarihli Hareket Zamanı programının konuğu genç siyasetçi ve genç bir iş insanı olan İlayda ALAGÖZ oldu.

CHP’ li kimliğinin ön plana çıktığı programda yerel ve genel gündeme genç bir siyasetçi ve genç bir iş insanının nasıl baktığını izledik.

Yerel yönetimlerdeki Millet İttifakının başarısını neye bağladığını, CHP’ nin genel gündeme karşı oluşturduğu politikaları nasıl bulduğunu sorduk.

Siyasette ve ticarette kadın olmanın zorluğunu sorduk.

Yerel gündeme geçerken Koronavirüs pandemisinde Türkiye’nin uygulamalarını, izlediği yolları konuşarak, Ereğli ve Alaplı’da bu sürecin nasıl yönetildiğine geçtik.

Alaplı’da bir iplik fabrikasındaki sendikal faaliyetlerin geldiği durumu konuştuk.

Yerele geçtiğimizde, özellikle 2018 yılında milletvekili seçimlerinde aday adaylığı sürecini konuştuk.

Ereğli’nin göbeğinde kurulu Erdemir’in Özel Endüstri Bölgesi kapsamına alınması için çaba sarf edenleri, karşısında yer alanları konuştuk.

Fakülte meselesini konuştuk.

Bütün sorularımıza içtenlikle cevap verdi İlayda Alagöz. Satır aralarında bazı siyasilere sitemlerini, bazı siyasilere minnettarlığını ifade etti.

Program yayınını program yapımcısı Engin Pınar’ın Facebook hesabından izleyebilirsiniz. Aşağıdaki linkten yayına ulaşabilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER