Hareket67

EKONOMİ ZİRVESİNDEN NE ÇIKTI?

EKONOMİ ZİRVESİNDEN NE ÇIKTI? Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker,Kdz Ereğli Belediye başkanı Hüseyin Uysal ve Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan bugün saat 14:30 da Ticaret ve Sanayi odası hizmet binasında bir araya geldiler. Ereğli’nin sosyal ve ekonomik konularının ele alındığı ve yaklaşık 2 saat süren bu toplantıda; İleriye dönük Kdz.Ereğli’de […]

EKONOMİ ZİRVESİNDEN NE ÇIKTI?
13 Haziran 2017 - 11:28 'de eklendi.

EKONOMİ ZİRVESİNDEN NE ÇIKTI?

Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker,Kdz Ereğli Belediye başkanı Hüseyin Uysal ve Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan bugün saat 14:30 da Ticaret ve Sanayi odası hizmet binasında bir araya geldiler.

Ereğli’nin sosyal ve ekonomik konularının ele alındığı ve yaklaşık 2 saat süren bu toplantıda; İleriye dönük Kdz.Ereğli’de yapılması planlanan ekonomik ve sosyal hangi projeler var ise ortaklaşa hareket etme kararı aldılar. Taraflar bu toplantıların daha sıklıkla olacağını ve çözümün iyi niyet ve dayanışma içerisinde tüm beklentilere cevap verecek nitelikte olacağı inancının tam olduğunu söylediler.

Toplantıda Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Sertan Yalçın ve Mehmet Çivici’de hazır bulundular.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER