Hareket67

‘’E-Dönüşüm İşbirliği Protokolü’’ imzalandı

‘’E-Dönüşüm İşbirliği Protokolü’’ imzalandı Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, oda üyelerin değerlendirmesi için ‘’E-Dönüşüm İşbirliği Protokolü’’ imzaladığını duyurdu. Kdz.Ereğli TSO’nun basın biriminden gelen duyuru şu şekilde: Odamız üyelerinin E-Fatura , E-Arşiv , E-İhracat , E-İrsaliye ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla , Bayt Yazılım Batı Karadeniz Bölge Müdürlüğü Ekşi Bilişim ve Tasarım […]

‘’E-Dönüşüm İşbirliği Protokolü’’ imzalandı
16 Haziran 2020 - 14:55 'de eklendi.

‘’E-Dönüşüm İşbirliği Protokolü’’ imzalandı

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, oda üyelerin değerlendirmesi için ‘’E-Dönüşüm İşbirliği Protokolü’’ imzaladığını duyurdu.

Kdz.Ereğli TSO’nun basın biriminden gelen duyuru şu şekilde:

Odamız üyelerinin E-Fatura , E-Arşiv , E-İhracat , E-İrsaliye ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla , Bayt Yazılım Batı Karadeniz Bölge Müdürlüğü Ekşi Bilişim ve Tasarım firması ile ‘’E-Dönüşüm İşbirliği Protokolü’’ bugün imzalanmıştır. İmzalanan Protokol ile mevcutta uygulanan indirimin halinde %20 ilave indirim sağlanacaktır.İş birliği protokolünden yaralanmak isteyen üyelerimizin 31.07.2020 tarihine kadar Ekşi Bilişim ve Tasarım(iş yeri tel:0372 322 61 07) firması ile irtibata geçmesi önemle duyurulur.Tüm Üyelerimize Hayırlı Olsun.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER