Hareket67

DÜĞÜNE YOĞUN KATILIM OLDU

DÜĞÜNE YOĞUN KATILIM OLDU Kdz. Ereğli Belediyesi Kültür ve İtfaiye Müdürü Muhammet Ali Ateş’in kızı Elif Ateş hayatını Polis Memuru Okan Lafçı ile birleştirdi. Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın şehir dışında olması nedeniyle katılamadığı düğün 25 Temmuz 2020 Cumartesi akşamı, Manzara Cafede düzenlendi. Düğüne, Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Kdz.Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, […]

DÜĞÜNE YOĞUN KATILIM OLDU
27 Temmuz 2020 - 13:28 'de eklendi.

DÜĞÜNE YOĞUN KATILIM OLDU

Kdz. Ereğli Belediyesi Kültür ve İtfaiye Müdürü Muhammet Ali Ateş’in kızı Elif Ateş hayatını Polis Memuru Okan Lafçı ile birleştirdi.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın şehir dışında olması nedeniyle katılamadığı düğün 25 Temmuz 2020 Cumartesi akşamı, Manzara Cafede düzenlendi.

Düğüne, Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Kdz.Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Kdz. Ereğli Belediyesi Başkan Yardımcısı Tayyar Mendeş, Bazı Meclis Üyeleri, Daire Müdürleri ve iki ailenin akraba ve davetlileri katıldı.

Takı merasimi hazırlanan zarfların içine konularak yapılırken, gençler gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi.

Kültür ve İtfaiye Müdürü Ateş ve dünürleri gelen misafirler ile yakından ilgilendi.

Düğün sonrası açıklama yapan Ateş; ”Kızım Elif ve damadım Okan’ın bu mutlu gününde; bu özel anı bizimle paylaşıp, bizlerin yanında olan uzaktan ve yakından nikah törenimize katılan, yanımızda bulunamayıp bizlere tebriklerini çiçek ve telefonla ileten tüm sevenlerimize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER