Hareket67

Çorumluoğlu: Bir evlat nasıl annesine virüs bulaştırır?

Çorumluoğlu: Bir evlat nasıl annesine virüs bulaştırır? Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Ereğli FM’de katıldığı Gazeteci Fikri Kapan’ın hazırlayıp sunduğu programda Kovid-19 ile ilgili mücadele ile ilgili açıklamalarda bulundu. Çorumluoğlu’nun programda yaptığı Kovid-19 ile alakalı o açıklamalardan bazı satır başları şöyle: Ereğli başlangıçta iyiydi. 36 gün önce 4 ölü vardı, şimdi 20’yi geçti. Günlük vaka […]

Çorumluoğlu: Bir evlat nasıl annesine virüs bulaştırır?
07 Ekim 2020 - 13:37 'de eklendi.

Çorumluoğlu: Bir evlat nasıl annesine virüs bulaştırır?

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Ereğli FM’de katıldığı Gazeteci Fikri Kapan’ın hazırlayıp sunduğu programda Kovid-19 ile ilgili mücadele ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Çorumluoğlu’nun programda yaptığı Kovid-19 ile alakalı o açıklamalardan bazı satır başları şöyle:

Ereğli başlangıçta iyiydi. 36 gün önce 4 ölü vardı, şimdi 20’yi geçti. Günlük vaka 20’den düşmüyor. Serviste 40 hasta yatıyor. Bu 40’ın haricinde, yoğun bakımda da 10 hasta var. Bu rahatlık bu duyarsızlığı anlamıyorum. Personel artık yoruldu. Tutarsızlık ve kurallara uymamayı anlamıyorum. Elde tespih ile maskesiz gezenler var. Bu, bu işe emek verenlere hakaret. Kardeşim sarılmayın, öpüşmeyin. Benim en yakın arkadaşlarım da  Covid oldu. Gizlilik kararı olmasa anlatsak inanamazsınız. Bir evlat nasıl annesine virüs bulaştırır. Bir tabanca ile anneni öldürmekle, virüsü eve getirip anneni öldürmek arasında fark yok. Ereğli’de her gün kahvehane de okey oynanıyor, inanamıyorum. Hem Korona arttı diyor ama beni gören maskeyi takıyor. Maskeden 900 lira ceza yazıyoruz, her halde zengin, tınlamıyor. 1 cezayı 1 dakika bekletmiyorum. Beni üzmeye, emeği hiçe saymaya hakkınız yok. Esnafların yaklaşımı önemli. Herkes sattığına bakıyor. Çalışanında vaka çıkanın işletmesini kapatınca veryansın ediyor. Şehrin bazı noktaları trafiğe kapatabiliriz. Çay ocaklarını kapatabiliriz.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER