Hareket67

Çilek Akaryakıttan Total açıklaması

Çilek Akaryakıttan Total açıklaması Öztürk Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve Grubun Ereğli’de faaliyet gösteren Çilek Akaryakıt’ın müdürü Enver Öztürk, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının kurmuş olduğu Yardımlaşma ve Emekli Fonu OYAK’ın parçası olan TOTAL TÜRKIYE’ nin bayisi olmaktan dolayı gurur duyduklarını ifade etti. Öztürk, yaptığı açıklamasında şunları ifade etti; “97 yıl önce Cumhuriyetimizi ilan eden başta […]

Çilek Akaryakıttan Total açıklaması
29 Ekim 2020 - 13:17 'de eklendi.

Çilek Akaryakıttan Total açıklaması

Öztürk Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve Grubun Ereğli’de faaliyet gösteren Çilek Akaryakıt’ın müdürü Enver Öztürk, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının kurmuş olduğu Yardımlaşma ve Emekli Fonu OYAK’ın parçası olan TOTAL TÜRKIYE’ nin bayisi olmaktan dolayı gurur duyduklarını ifade etti.

Öztürk, yaptığı açıklamasında şunları ifade etti;

“97 yıl önce Cumhuriyetimizi ilan eden başta Başkomutan Mustafa Kemal ATATÜRK’ü ve tüm silah arkadaşlarını minnetle ve şükranla yad ediyoruz.

Bize emanet olan bu güzide vatanımızı korumak ve ileriye taşımak için gerektiğinde canımızı ve malımızı tereddüt etmeden vatanına bağlı her yurttaş gibi feda edeceğim iz şüphesizdir.

O gün ve bugün vatanımızı koruyan ordumuza ve tüm silahlı kuvvetlerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyor ve daima var olun diyoruz.

Yıllarca hayatını vatana hizmet için adamış Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının kurmuş olduğu Yardımlaşma ve Emekli Fonu OYAK’ın parçası olan TOTAL TÜRKIYE’ nin bayisi olmaktan, bir nebze de olsa ordumuza katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER