Hareket67

Cemalettin Bektaş vefat etti..

Cemalettin Bektaş vefat etti.. Kdz.Ereğli’de esnaflarından Cemalettin Bektaş, vefat etti. Bektaş, geçtiğimiz yıllarda beyin kanamasını ve kalp krizini atlatmıştı. Akciğerlerinde meydana gelen rahatsızlığı atlatamadı. Bir süredir tedavi görüyordu. Ereğli’de özel bir hastanede yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veriyordu. Bu sabah o mücadeleyi kaybetti. MHP eski ilçe başkanlarından Kemalettin Bektaş’ın kardeşi olan Cemalettin Bektaş, Ereğli’nin sevilen […]

Cemalettin Bektaş vefat etti..
20 Ekim 2020 - 10:09 'de eklendi.

Cemalettin Bektaş vefat etti..

Kdz.Ereğli’de esnaflarından Cemalettin Bektaş, vefat etti.

Bektaş, geçtiğimiz yıllarda beyin kanamasını ve kalp krizini atlatmıştı. Akciğerlerinde meydana gelen rahatsızlığı atlatamadı. Bir süredir tedavi görüyordu. Ereğli’de özel bir hastanede yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veriyordu. Bu sabah o mücadeleyi kaybetti.

MHP eski ilçe başkanlarından Kemalettin Bektaş’ın kardeşi olan Cemalettin Bektaş, Ereğli’nin sevilen esnaflarındandı. Bektaş’ın cenazesi yarın (21.10.2020) günü Bozhane camiinde öğle namazı sonrası kılınacak cenaze namazının ardından  Ereğli’de Gümüşhane ‘liler mezarlığında  defnedilecek.

Cemalettin Bektaş evli ve 3 çocuk babasıydı.

Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve mensubu olduğu Ülkücü camiaya başsağlığı dileriz.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER