Hareket67

Cemalettin Bektaş son yolculuğuna uğurlandı

Cemalettin Bektaş son yolculuğuna uğurlandı Kdz. Ereğli’nin sevilen esnaflarından ve MHP Eski İlçe Başkanı Kemalettin Bektaş’ın kardeşi olan Cemalettin Bektaş bugün kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Kalp krizi, beyin kanamasının ardından akciğerlerinden rahatsızlanan bu rahatsızlığını yenemeyerek dün sabah saatlerinde hayatını kaybeden Cemalettin Bektaş, bugün Bozhane Camii’nde kılınan cenazesi namazının ardından Gümüşhaneliler Mezarlığında toprağa verildi. […]

Cemalettin Bektaş son yolculuğuna uğurlandı
21 Ekim 2020 - 16:19 'de eklendi.

Cemalettin Bektaş son yolculuğuna uğurlandı

Kdz. Ereğli’nin sevilen esnaflarından ve MHP Eski İlçe Başkanı Kemalettin Bektaş’ın kardeşi olan Cemalettin Bektaş bugün kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Kalp krizi, beyin kanamasının ardından akciğerlerinden rahatsızlanan bu rahatsızlığını yenemeyerek dün sabah saatlerinde hayatını kaybeden Cemalettin Bektaş, bugün Bozhane Camii’nde kılınan cenazesi namazının ardından Gümüşhaneliler Mezarlığında toprağa verildi.

Cenazeye; Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Rahman Demirtürk, AK Parti, CHP ve MHP’nin önceki ilçe başkanları, yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, merhum Bektaş’ın ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı.

Hareket Medya Ailesi olarak merhum Cemalettin Bektaş’a Allah’tan rahmet, kederli ailesi ile yakınlarına tekraren başsağlığı diliyoruz.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER