Hareket67

Çakır eleştirilere cevap verdi

Çakır eleştirilere cevap verdi AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, geçtiğimiz günlerde servis ettiği haberde önceki dönemlerde 2 kere partilerinin Zonguldak milletvekilliğini yapan Fazlı Erdoğan ile Milli Eğitim Bakanı (MEB) Ziya Selçuk’u ziyaret etmişlerdi. Sosyal medya üzerinden kendisine şu nedenle eleştiriler gelmişti. AK Parti’nin mevcutta milletvekilleri varken eski milletvekilleri ile MEB Selçuk ile görüşmeye […]

Çakır eleştirilere cevap verdi
14 Ağustos 2020 - 16:51 'de eklendi.

Çakır eleştirilere cevap verdi

AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, geçtiğimiz günlerde servis ettiği haberde önceki dönemlerde 2 kere partilerinin Zonguldak milletvekilliğini yapan Fazlı Erdoğan ile Milli Eğitim Bakanı (MEB) Ziya Selçuk’u ziyaret etmişlerdi.

Sosyal medya üzerinden kendisine şu nedenle eleştiriler gelmişti. AK Parti’nin mevcutta milletvekilleri varken eski milletvekilleri ile MEB Selçuk ile görüşmeye neden gitti?

Fatih Çakır ile dünkü yayınımız öncesi telefonla görüşme yapıp işin aslını sorduk.

Kendisi, Fazlı Erdoğan ile bir görüşmede iken MEB Selçuk ile randevu almak istediğini Ereğli için talepleri olacağını ifade edince Fazlı Erdoğan’da, kendisinin Bakan Selçuk ile diyaloğunun iyi olduğunu bu randevuyu alabileceğini ifade etmiş. Çakır, bu randevunun alınmasında emeği olan Fazlı Erdoğan ile beraber gitmiş Bakan Selçuk ile görüşmeye.

Görüşme sırasında Ereğli’de eğitim alanında yapmış oldukları icraatları anlatmış. Sonra gerek bina anlamında gerekse uygulama anlamında verdikleri destekten dolayı Bakan Selçuk’a teşekkürlerini iletmiş. Daha sonra Ereğli için yeni taleplerini iletmiş.

Çakır’ın Bakan Selçuk’tan yeni talepleri şunlar olmuş.

  1. Engelliler için bir okul
  2. Turizm Otelcilik için uygulamalı otel

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER