Hareket67

Bakan Koca, Bursa’dan uyardı..

Bakan Koca, Bursa’dan uyardı.. Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Bursa Valiliğinde çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalardan satır başları: Bursa’dayız. Bütün sürecin en önemli aşamalarından birinde, burada yapacağımız çalışma toplantılarında; Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Bilecik ve Yalova’da salgına karşı verdiğimiz mücadelede gelinen noktayı, hastanelerimizin ve sağlık çalışanlarımızın ihtiyaçlarını ele alacağız. İSTANBUL’DA VAKA SAYISI Türkiye genelinin %40’ına, […]

Bakan Koca, Bursa’dan uyardı..
23 Ekim 2020 - 13:44 'de eklendi.

Bakan Koca, Bursa’dan uyardı..

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Bursa Valiliğinde çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklamalardan satır başları:

Bursa’dayız. Bütün sürecin en önemli aşamalarından birinde, burada yapacağımız çalışma toplantılarında; Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Bilecik ve Yalova’da salgına karşı verdiğimiz mücadelede gelinen noktayı, hastanelerimizin ve sağlık çalışanlarımızın ihtiyaçlarını ele alacağız.

İSTANBUL’DA VAKA SAYISI Türkiye genelinin %40’ına, Ankara’nın 5 katına ulaştı. Temaslı taramasını, test sayısını artırdık. Salgınla mücadelede, şu an, sizlerin uyacağı tedbirlerden daha güçlü bir silahımız yok. Maskenin önemi arttı. Ve en çetin sınavı kalabalığa karşı vereceğiz.

İstanbul’da en çetin sınavı kalabalığa karşı vereceğiz. Mecbur olmadıkça kalabalık ortama girmeyin.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER