Hareket67

ALAPLI ÜLKÜ OCAKLARINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ..

ALAPLI ÜLKÜ OCAKLARINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ..
658
16 Ağustos 2017 - 21:53

ALAPLI ÜLKÜ OCAKLARINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ..

1 Mayıs 2016 tarihinden 15 Ağustos 2017 tarihine kadar Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Alaplı Başkanı olarak görev yapan Hasan Ören Ülkü Ocakları Zonguldak İl Yönetimi’ne atanmasıyla beraber Zonguldak Ülkü Ocakları Başkanı Recep Yavuz tarafından, Alaplı Ülkü Ocakları Başkanlığına 11 Ağustos 2017 tarihi itibariyle Deniz Yaman atandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Alaplı İlçe Başkanı Serhat Sözer’inde hazır bulunduğu devir teslim töreninde, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Zonguldak İl Başkanı Recep Yavuz, yapmış olduğu konuşmada şunlara değindi;

“Hasan Ören Reisimiz, Zonguldak’ta Ülkücü Camia için artık mücadele verecek. O sebeple bu değişikliği yapıyoruz. Ülkü Ocakları’nda bayrak değişimi her zaman bir adım daha davanın ileri taşınması adına yapılmaktadır. Bu gün bu toplantı ve bu kalabalık Ülkücü Hareketin toyudur. Biz çok iyi farkındayız ki; Ülkücü Harekete her zamankinden daha çok ihtiyaç vardır. Bu çerçevede inançlı, imanlı, yüreği vatan sevdası ile çarpan gençler yetiştirmeye her zamankinden daha çok çalışacağız. Bu zamana kadar görevini hakkıyla yerine getiren Hasan Reis’imizden Allah razı olsun, emekleri çoktur. Bu bir son değildir, aksine şuanda sorumlulukları daha da artmıştır. Görevi devralan Deniz Yaman Reisimizin de sancağı en iyi şekilde taşıyacağından kuşkumuz yoktur. Kendisinin Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.
Alaplı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nda, Zonguldak Ülkü Ocakları İl Başkanı Recep Yavuz’un da katılımıyla gerçekleştirilen devir teslim töreninde konuşan Alaplı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın yeni başkanı Deniz Yaman ise törende şunları ifade etti;

“Ülkü Ocakları Genel başkanı Olcay Kılavuz Bey’in takdiri, Zonguldak Ülkü Ocakları İl Başkanı Recep Yavuz Bey’in oluru ile Ülkü Ocakları Alaplı İlçe Başkanlığı görevini yürütmek üzere atanmış bulunmaktayım. Allah’ın izniyle, reislerimin bana layık gördüğü görevi en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum. İlköğretim teşkilatlarından beri Başkanımız Hasan Ören ile birlikteydik. Geçen dönemde 2 seneye yakın birlikte çalıştık, çok şeyler öğrendim, tecrübelerinden yararlandım. Allah ondan razı olsun. Bu görevi layık gören başta genel başkanımız olmak üzere il başkanlığımıza teşekkür ederim. Görevi devraldığım Hasan Ören’e yapmış olduğu çalışmalardan ötürü teşekkür ederim” dedi.

Yaklaşık 16 ay Alaplı Ülkü Ocakları Başkanlığı yapan, Hasan Ören’de yaptığı konuşmada; “1 Mayıs 2016 da devraldığım Alaplı Ülkü Ocakları Başkanlığını, can kardeşim Deniz Yaman kardeşime devretmenin mutluluğunu yaşıyorum. Ülkücülük, günü birlik yaşam tarzı değil toprak oluncaya kadar devam ettirilecek şerefli bir yolculuktur. Ülkü Ocakları Başkanlığı bir ülkücünün ulaşabileceği en son ve en şerefli makamdır. Bundan sonraki görevler ülkücünün dava hizmetini perçinler ve başarılarına yenilerini ekleme fırsatı bulur. Bu vesile görev süreci içerisinde her zaman desteğini gördüğüm yönetimime Zonguldak Ülkü Ocakları Başkanı Recep Yavuz ve eski il başkanımız Oğuzhan Yıldırım’a, Kdz. Ereğli Ocak Başkanımız Murat Taşkıran ve eski ilçe başkanımız Mehmet Gencer Kamiloğlu’na, MHP Alaplı İlçe Başkanımız Serhat Sözer’e dava büyüklerimiz Recep Piriştin’ye, Ziya Çebi, Mehmet Ali Demirdüyen, Mehmet Kabatepe’ ye ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan Yücel Durmuş’ a, Mustafa Aydın, Hasan Tiryaki, Hüseyin Çelik’e, Ülkücü Camiaya sonsuz teşekkür ederim. Benim sizlere hakkım varsa helaldir, sizlerde helal edin “ diye konuştu.

Hareket Medya ailesi olarak, görevini layıkıyla yapan önceki başkan Yasin Ören’e, yeni görevinde de başarılar dileriz. Alaplı Ülkü Ocaklarına atanan, yeni başkan Deniz Yaman’ın da yeni görevinin hayırlı olmasını dileriz. Allah her ikisini de yeni görevlerinde muvaffak etsin.

 

 

KÖŞE YAZARLARI

Warning: Use of undefined constant yazarlarinID - assumed 'yazarlarinID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/hareket67.com/httpdocs/wp-content/themes/theHaberV5/dosyalar/sagblok/yazarlar.php on line 15
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi:
çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle