Hareket67

Alan, Posbıyık’a teşekkür etti..

Alan, Posbıyık’a teşekkür etti.. AK Parti’li Zonguldak Belediye Başkanı Ö.Selim Alan, CHP’ li Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a teşekkür etti. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, geçtiğimiz gün Zonguldak’ta bir televizyon programına katıldı. Katıldığı programda kendisi için yapmış olduğu ifadeleri beğenen Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, sosyal medya hesabından programın kendisiyle ilgili bölümünü hazırlayarak şu cümlelerle […]

Alan, Posbıyık’a teşekkür etti..
20 Kasım 2020 - 20:42 'de eklendi.

Alan, Posbıyık’a teşekkür etti..

AK Parti’li Zonguldak Belediye Başkanı Ö.Selim Alan, CHP’ li Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a teşekkür etti.

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, geçtiğimiz gün Zonguldak’ta bir televizyon programına katıldı. Katıldığı programda kendisi için yapmış olduğu ifadeleri beğenen Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, sosyal medya hesabından programın kendisiyle ilgili bölümünü hazırlayarak şu cümlelerle paylaştı:

Zonguldak’ımıza yapılan yatırımlara ve hizmetlere mutlu olduğunu belirten ve bizleri başarılı bulan Ereğli’mizin saygıdeğer Belediye Başkanı Sayın Halil Posbıyık’a teşekkür ediyorum.

Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, paylaşımın yorum bölümünde ise Halil Posbıyık’ın hesabını etiketleyerek şu cümlelere yer verdi:

Belediyecilikte son derece tecrübeli bir büyüğümüzden bunları duymak bizlere hem gurur veriyor hem de motivasyonumuzu daha da arttırıyor. İnşallah, Halil Başkanın Ereğli’mizden gördüklerini şehrimizdeki gönül gözü kapalı olanlar da görür.

İŞTE O PAYLAŞIMIN GÖRÜNTÜSÜ:

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER