Hareket67

Aktimur: Basın özgür olmazsa demokrasi olmaz

Aktimur: Basın özgür olmazsa demokrasi olmaz Deva Partisi Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Handan Aktimur ve yönetimi 21 Ekim Dünya Gazeteciler günü dolayısıyla parti binasında düzenlediği kahvaltı ile gazetecileri ağırladı. Burada açıklama yapan Aktimur, basının kendileri için önemine vurgu yaparak; “Bende eski bir gazeteciyim. Ereğli Gazeteciler Derneğinin kurucu üyelerinden biriyim. Basın bizim için çok önemli. Partimiz özellikle […]

Aktimur: Basın özgür olmazsa demokrasi olmaz
24 Ekim 2020 - 11:15 'de eklendi.

Aktimur: Basın özgür olmazsa demokrasi olmaz

Deva Partisi Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Handan Aktimur ve yönetimi 21 Ekim Dünya Gazeteciler günü dolayısıyla parti binasında düzenlediği kahvaltı ile gazetecileri ağırladı.

Burada açıklama yapan Aktimur, basının kendileri için önemine vurgu yaparak; “Bende eski bir gazeteciyim. Ereğli Gazeteciler Derneğinin kurucu üyelerinden biriyim. Basın bizim için çok önemli. Partimiz özellikle yerel basına çok önem veriyor. Basın özgür olmazsa, demokrasi olmaz. Bu düşüncelerle gazeteciler gününüzü tekrar kutlarım”, dedi.

Deva Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Handan Aktimur her bir gazeteciye kahvaltı sonrası Mustafa Kemal Atatürk’ün NUTUK kitabını hediye etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER