Hareket67

ADAKOĞLU’NDAN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ..

ADAKOĞLU’NDAN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ.. Kdz. Ereğli’li İş Adamı, Adak Yapı İnşaat’ın sahibi Selami Adakoğlu, 5 Haziran Pazartesi akşamı, artık geleneksel hale gelen bir iftar yemeği daha verdi. Yaklaşık 10 senedir her Ramazan’da, iş dünyasının tanıdık simalarına ve çalışanlarına iftar veren Selami Adakoğlu, bu sene de geleneği bozmadı. Selami Adakoğlu ve yakın çalışma arkadaşları misafirlerini girişte […]

ADAKOĞLU’NDAN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ..
10 Haziran 2017 - 3:35 'de eklendi.

ADAKOĞLU’NDAN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ..

Kdz. Ereğli’li İş Adamı, Adak Yapı İnşaat’ın sahibi Selami Adakoğlu, 5 Haziran Pazartesi akşamı, artık geleneksel hale gelen bir iftar yemeği daha verdi.

Yaklaşık 10 senedir her Ramazan’da, iş dünyasının tanıdık simalarına ve çalışanlarına iftar veren Selami Adakoğlu, bu sene de geleneği bozmadı.

Selami Adakoğlu ve yakın çalışma arkadaşları misafirlerini girişte karşıladılar.

İş dünyasını bir araya getiren iftar, Alaplı çıkışındaki Dere Alabalık Restoranda verildi.

200 kişilik iftar yemeğinin ardından okunan Kuran-ı Kerim Tilaveti ve edilen dualardan sonra Selami Adakoğlu’nun misafirlerine teşekkür etmesiyle program sona erdi.

İftar sonrası görüştüğümüz Selami Adakoğlu; ’’10 senedir geleneksel hale getirdiğimiz iftar soframızı şükürler olsun ki, bu sene de gerçekleştirmek nasip oldu. Allah izin verirse bundan sonraki senelerde de bu geleneği sürdürmeye çalışacağız. Tekraren iftarımıza katılan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER