Hareket67

Zonguldak’a Spor Camiasından Aday Adayı..

Zonguldak’a Spor Camiasından Aday Adayı.. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak’tan 27. Dönem Milletvekili Aday Adaylarından Barbaros Tuzcuoğulları Hareket Medyayı ziyaret etti. Ziyarette; Zonguldak hakkındaki düşüncelerini, Allah nasip ederse milletvekili olması halinde Zonguldak’a verebileceği katkıları ifade eden Tuzcuoğulları,  spor camiasından gelen önemli bir isim. 1970 yılında Çaycuma’da doğan Tuzcuoğulları, evli ve 3 çocuk babası. 1977 de […]

Zonguldak’a Spor Camiasından Aday Adayı..
14 Mayıs 2018 - 13:13 'de eklendi.

Zonguldak’a Spor Camiasından Aday Adayı..

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak’tan 27. Dönem Milletvekili Aday Adaylarından Barbaros Tuzcuoğulları Hareket Medyayı ziyaret etti.

Ziyarette; Zonguldak hakkındaki düşüncelerini, Allah nasip ederse milletvekili olması halinde Zonguldak’a verebileceği katkıları ifade eden Tuzcuoğulları,  spor camiasından gelen önemli bir isim.

1970 yılında Çaycuma’da doğan Tuzcuoğulları, evli ve 3 çocuk babası.

1977 de başlayıp 1987 tarihinde biten, ilk, orta ve lise eğitimini Zonguldak’ta tamamlayan Tuzcuoğulları, Üniversite eğitimini (1989-1993)Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Bölümü okuyarak tamamladı.

1993-1997 yılları arasında, Spor Yönetim Bilimleri dalında yüksek lisansını tamamlayan Tuzcuoğulları, Hokey üzerine Doktorasını yapmaktadır. Doktorası tez aşamasındadır.

26 yıl devlet memurluğu yapan Tuzcuoğulları, 14.02.2017 tarihinde Ankara Belediyeler Birliği görevinden istifa ederek özel sektörde çalışmaya devam etmektedir.

1990-92 arasında Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde çalışan Tuzcuoğulları, aynı göreve 1992-93 yıllarında Nevşehir’de devam etmiştir.

1993-2003 arasında Gazi Üniversitesi Kastamonu BESYO’da öğretim görevlisi olarak çalışmıştır.

2003-2009 arasında Ankara GSGM’ de Sportif Eğitim Uzmanı olarak görev yapan Tuzcuoğulları,

Bu süre zarfında 2006’da Çim Hokeyi Federasyon Başkanlığı, 2007’de Avrupa Hokey Federasyonu Hakem          Komitesi Üyeliği yapmıştır. Her iki görevini de 2009 yılına kadar devam ettirmiştir.

2009 yılında İç Anadolu Belediyeler Birliğinde göreve başlayan Tuzcuoğulları 14 şubat 2017 ye kadar bu görevini devam ettirmiştir.

Bu süre zarfında değişik sportif başarılara da imza atan Tuzcuoğulları, spor camiasında tanınan, Zonguldak’a spor alanında katkı sağlayacak önemli bir isim.

Küçük yaştan beri Ülkücü camia ile iç içe olması, akademik kariyerinin, sportif başarılarının olması, federasyonlarla bağının iyi olması Zonguldak’a spor anlamında çok şey katabileceğinin göstergesi olan Tuzcuoğulları, 27. Dönem milletvekilliği seçimlerinde MHP Zonguldak’ta ilk sıra için en kuvvetli adaylardan birisi olarak görünüyor.

1 Mayıs tarihinde adaylık başvurusunu yapan Tuzcuoğulları, 3 Mayıs tarihinde de MHP Zonuldak İl Başkanlığında Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy’un da katılımıyla, basın açıklaması yapmıştı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER