Hareket67

Yerel seçim yenilgisini hazmedemiyor..

Yerel seçim yenilgisini hazmedemiyor.. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile TELE1 Ankara Temsilcisi, gazeteci İsmail Dükel ve Odatv Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız’ın sabah saatlerinde gözaltına alınmasına tepki gösterdi. Bu gözaltına alınmaları, seçim sonuçlarına bağlayan Demirtaş’ın sosyal medya paylaşımı şöyle: Halkın gerçek gündemi olan işsizlik, yoksulluk, hayat […]

Yerel seçim yenilgisini hazmedemiyor..
08 Haziran 2020 - 15:36 'de eklendi.

Yerel seçim yenilgisini hazmedemiyor..

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile TELE1 Ankara Temsilcisi, gazeteci İsmail Dükel ve Odatv Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız’ın sabah saatlerinde gözaltına alınmasına tepki gösterdi.

Bu gözaltına alınmaları, seçim sonuçlarına bağlayan Demirtaş’ın sosyal medya paylaşımı şöyle:

Halkın gerçek gündemi olan işsizlik, yoksulluk, hayat pahalılığı, ekonomik kriz gibi konuları unutturmak için saray entrikaları devam ediyor…TELE1 Ankara Temsilcisi, gazeteci İsmail Dükel ve Odatv Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız sabah saatlerinde gözaltına alındı. Saray rejimi, yerel seçim yenilgisini hala hazmedemiyor. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, halk önümüzde ki ilk seçimde sandıkta gereğini yapacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER