Hareket67

Yeni rüzgar: DEVLET SENSİN ALAYI BİLSİN!

Yeni rüzgar: DEVLET SENSİN ALAYI BİLSİN! Sosyal Medya, ‘‘Devlet sensin, alayı bilsin!’’ rüzgarıyla sarsılıyor. MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin soğuk algınlığı nedeniyle istirahat etmesi üzerinden medet uman Türkiye düşmanlarının sosyal medyada, hayal ettiklerinin gerçekmiş gibi yansıtmaları üzerine, son gün de FETÖ firarisi Ergün Babahan isimli teröristin; ‘’Türkiye halkları Bahçeli’siz bir siyaset dönemine hazır olmalı’’ paylaşımına ABD […]

Yeni rüzgar: DEVLET SENSİN ALAYI BİLSİN!
07 Ekim 2019 - 0:21 'de eklendi.

Yeni rüzgar: DEVLET SENSİN ALAYI BİLSİN!

Sosyal Medya, ‘‘Devlet sensin, alayı bilsin!’’ rüzgarıyla sarsılıyor.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin soğuk algınlığı nedeniyle istirahat etmesi üzerinden medet uman Türkiye düşmanlarının sosyal medyada, hayal ettiklerinin gerçekmiş gibi yansıtmaları üzerine, son gün de FETÖ firarisi Ergün Babahan isimli teröristin; ‘’Türkiye halkları Bahçeli’siz bir siyaset dönemine hazır olmalı’’ paylaşımına ABD Ankara Büyükelçiliğinin resmi twitter heasbından beğeni yapılması bardağı taşıran son damla olmuştu.

Suçüstü yakalanan ABD Ankara Büyükelçiliği, beğeniyi kaldırıp özür mesajı yayınlasa da Ülkücüler, sosyal medya üzerinden ‘’Devlet sensin, alayı bilsin!’’ tagı açınca bir anda sosyal medyada bu rüzgar esmeye başladı.

Bütün Ülkücüler bu tagı kullanarak Devlet Bahçeli fotoğraflarıyla süslediler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER