Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır..

Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır.. Kdz.Ereğli Ak Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan Aday Adaylarından Yeminli Mali Müşavir Erol Şahin, Muharrem ayı münasebetiyle aşure dağıttı. Ak Parti ‘den Belediye Başkanlığı aday adaylığını daha önce açıklayan Erol Şahin, Muharrem ayı nedeniyle 1500 kişilik aşure dağıtımı yaptı. İş ve siyaset dünyasının tanınmış isimlerinin de desteklediği etkinlikte gazetecilere açıklama yapan Şahin şunları […]

Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır..
24 Eylül 2018 - 14:12 'de eklendi.

Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır..

Kdz.Ereğli Ak Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan Aday Adaylarından Yeminli Mali Müşavir Erol Şahin, Muharrem ayı münasebetiyle aşure dağıttı.

Ak Parti ‘den Belediye Başkanlığı aday adaylığını daha önce açıklayan Erol Şahin, Muharrem ayı nedeniyle 1500 kişilik aşure dağıtımı yaptı.

İş ve siyaset dünyasının tanınmış isimlerinin de desteklediği etkinlikte gazetecilere açıklama yapan Şahin şunları söyledi:

Bildiğiniz gibi Muharrem ayındayız. Bizim özel adetlerimizden, aşure ikram etmek, pişirmek, komşulara ikram etmektir. Biz de bu günün anlamına yakışır bir şekilde, aşure yaptırdık ve burada halkımıza ikram ediyoruz. Onlarla paylaşmaktan, birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz eşimle beraber. Öğle saatlerine denk getirdik. Mesai çıkışındakilerde istifade edebilsin diye. Gördüğünüz gibi aşure ayı olması münasebetiyle yoğun ilgi var.  Birçok kurum ve kuruluş bunları yapıyor. Böylece bu adetlerimizi de biz yaşatmış oluyoruz. Teşekkür ediyorum.

Siyaseten, kendi ilçe başkanlığı döneminde yapılanları referans gösteren Şahin,’ genel merkezimiz takdir eder, halkımızda teveccüh gösterirse yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olacaktır’ dedi.

Aday gösterilmemesi halinde, partimiz hangi adayı gösterirse onun arkasında, yanında çalışmaya devam edeceğini de ifade eden Şahin, kendisine gösterilen yoğun ilgiden memnun kaldığını da ifade etti.

Erol Şahin’in Aşure dağıtımı yaptığı yere MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve bazı yöneticilerin de ziyarette bulunması dikkatlerden kaçmadı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER