Hareket67

VİJDAN İMZAYI ATTI..

Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Ereğli Belediyespor dış transferde kaliteli futbolcuları bünyesinde kazandırmaya devam ediyor. Mevcut kadrosunu korumanın yanı sıra geçen sezonun şampiyon takımlarından biri olarak 3.Lige yükselen Fatsa Belediyespor’dan ofansif orta saha oyuncusu Ergin Kankal’ı renklerine bağlayarak flaş bir transfere imza atan Kdz.Ereğli Belediyespor, bir flaş transfere daha imza attı. . Eflatun beyazlı takımın geçen […]

VİJDAN İMZAYI ATTI..
26 Mayıs 2018 - 14:58 'de eklendi.

Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Ereğli Belediyespor dış transferde kaliteli futbolcuları bünyesinde kazandırmaya devam ediyor.

Mevcut kadrosunu korumanın yanı sıra geçen sezonun şampiyon takımlarından biri olarak 3.Lige yükselen Fatsa Belediyespor’dan ofansif orta saha oyuncusu Ergin Kankal’ı renklerine bağlayarak flaş bir transfere imza atan Kdz.Ereğli Belediyespor, bir flaş transfere daha imza attı. .

Eflatun beyazlı takımın geçen sezon şampiyonluk yaşayarak 3.lige yükselen Şile Yıldızspor’un stoperi Vijdan Aladağ’ı renklerine bağladı.

Bir süre önce ilçeye giderek ilçeyi ve tesisleri gezen Vijdan Aladağ dün kendisini eflatun beyaz renklere bağlayan imzayı attı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER