Hareket67

VATANDAŞ, DENİZ YAVUZYILMAZ’A KUCAK AÇTI…

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekiliği seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Zonguldak Milletvekili Adayı olan Deniz Yavuzyılmaz seçim çalışmalarını tam gaz sürdürüyor. Yavuzyılmaz, bugün Zonguldak Merkez İlçede seçim çalışmaları kapsamında, Gazipaşa Caddesi esnaflarını ziyaret etti ve vatandaşlarla sohbet etti. Esnafların ve sokaktaki vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Yavuzyılmaz, samimiyeti ve dinamizmi ile de […]

VATANDAŞ, DENİZ YAVUZYILMAZ’A KUCAK AÇTI…
31 Mayıs 2018 - 18:11 'de eklendi.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekiliği seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Zonguldak Milletvekili Adayı olan Deniz Yavuzyılmaz seçim çalışmalarını tam gaz sürdürüyor.

Yavuzyılmaz, bugün Zonguldak Merkez İlçede seçim çalışmaları kapsamında, Gazipaşa Caddesi esnaflarını ziyaret etti ve vatandaşlarla sohbet etti.

Esnafların ve sokaktaki vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Yavuzyılmaz, samimiyeti ve dinamizmi ile de sempati topladı.

Milletvekili adayı Yavuzyılmaz ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği seçimler için aday tanıtımının yapılmasının ardından kent merkez olsun İlçeler, mahalle ve köylerde seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu yoğun tempo seçim gününe kadar devam edecek. Merkez İlçemizde esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek hem Cumhurbaşkanlığı seçimi için hem de milletvekilliği seçimi için destek istedik. Gördüğümüz ilgi karşısında memnun olduk” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER