Hareket67

Valilikten Alaplı’da ki olayla ilgili açıklama

Valilikten Alaplı’da ki olayla ilgili açıklama Zonguldak Valiliği, Alaplı’da yaşanan olaylar ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Valilikten yapılan yazılı açıklama şu şekilde; “30/09/2020 günü Alaplı ilçesinde meydana gelen silahla adam öldürme olayında; Yeni Siteler mahallesinde ikamet eden C.K. ile eşi H.K. evlerinde öldürülmüş şekilde bulunmuşlardır. Söz konusu ikamet adresine yakın bir yerde C.S. isimli […]

Valilikten Alaplı’da ki olayla ilgili açıklama
30 Eylül 2020 - 13:23 'de eklendi.

Valilikten Alaplı’da ki olayla ilgili açıklama

Zonguldak Valiliği, Alaplı’da yaşanan olaylar ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Valilikten yapılan yazılı açıklama şu şekilde;

“30/09/2020 günü Alaplı ilçesinde meydana gelen silahla adam öldürme olayında; Yeni Siteler mahallesinde ikamet eden C.K. ile eşi H.K. evlerinde öldürülmüş şekilde bulunmuşlardır.

Söz konusu ikamet adresine yakın bir yerde C.S. isimli vatandaşın kullanmış olduğu bir araç yoldan çıkmış vaziyette bulunmuş, araç içerisinde yapılan kontrolde araç sürücüsünün başından silahla vurulmak suretiyle yaralandığı görülmüştür.

Araç sürücüsü C.S. kaldırılmış olduğu hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştır.

Araç sürücüsü C.S.’nin, ikametlerinde ölü bulunan C.K. ve H.K. çiftini geçmişten kaynaklı bir husumetten dolayı öldürdükten sonra olay yerinden aracıyla kaçarken araç içerisinde intihar girişiminde bulunduğu değerlendirilmekte olup, olaya ilişkin adli tahkikata başlanılmıştır.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER