Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

UYSAL: EVET BİR ŞEY YAPMADIM..

UYSAL: EVET BİR ŞEY YAPMADIM.. Kdz.Ereğli’de ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla Gülüç Beldesindeki Anadolu Otelde düzenlenen programda konuşan Uysal, gazetecilere manşet verdi. 4,5 yıllık görev sürecinde, ‘bir şey yapmadı’ diyenlere cevaben, “doğru söylüyorlar. Evet, ben bir şey yapmadım. Çünkü çok şey yaptım. Bunun şahidi şehirde yaşayanlardır” dedi. Uysal, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla […]

UYSAL: EVET BİR ŞEY YAPMADIM..
11 Ocak 2019 - 11:47 'de eklendi.

UYSAL: EVET BİR ŞEY YAPMADIM..

Kdz.Ereğli’de ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla Gülüç Beldesindeki Anadolu Otelde düzenlenen programda konuşan Uysal, gazetecilere manşet verdi.

4,5 yıllık görev sürecinde, ‘bir şey yapmadı’ diyenlere cevaben, “doğru söylüyorlar. Evet, ben bir şey yapmadım. Çünkü çok şey yaptım. Bunun şahidi şehirde yaşayanlardır” dedi.

Uysal, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla Kdz.Ereğli, Alaplı ve Kozlu’da görev yapan gazeteciler için Kdz. Ereğli’ye bağlı Gülüç beldesinde bulunan Anadolu Otelde düzenlenen yemekte yaptığı konuşmasında, Ereğli’de etik unsurların konuşulması gerektiğini söyledi.

Bazı kişilerin, “Uysal 4,5 yılda hiçbir şey yapmadı” sözlerini cevaplayan Uysal, özetle şunları söyledi:
“Benim için bir şey yapmadı diyorlar. Haklılar, evet doğru, itiraf ediyorum. Ben bir şey yapmadım. Çünkü çok şey yaptım. Bunun şahidi şehirde yaşayanlardır. Onları konuşturabilirsiniz. Biz hizmetleri yaparken hani “bir şey yapmadı” diyenler hakikaten haklılar. O kadar çok şey yaptık ki burada inanın saatlerce anlatabilirim. Doğru şeyleri bugüne kadar yaptık. Çok güzel şeyler yaptık. Ama ‘yeter’ demiyoruz. Pekiyi biz ne diyoruz? Biz, ‘yola devam’ diyoruz.”


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER