Hareket67

Unutmayacağız..

Unutmayacağız.. Sene 2014, yerel seçim çalışmaları var.  MHP’nin Esenyurt’taki seçim irtibat ofisinin açılışında, MHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Acar’ın ziyareti sırasında PKK’ lı teröristler tarafından ateş açıldı. Bir grubun taşlı, silahlı ve sopalı saldırısında partinin basın danışmanı Cengiz Akyıldız ile 5 kişi yaralandı. Hastaneye kaldırılan Cengiz Yücel (Akyıldız) tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Haber Yorum: Akyıldız, MHP’den […]

Unutmayacağız..
26 Ocak 2020 - 14:03 'de eklendi.

Unutmayacağız..

Sene 2014, yerel seçim çalışmaları var.  MHP’nin Esenyurt’taki seçim irtibat ofisinin açılışında, MHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Acar’ın ziyareti sırasında PKK’ lı teröristler tarafından ateş açıldı.

Bir grubun taşlı, silahlı ve sopalı saldırısında partinin basın danışmanı Cengiz Akyıldız ile 5 kişi yaralandı. Hastaneye kaldırılan Cengiz Yücel (Akyıldız) tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Haber Yorum:

Akyıldız, MHP’den başka bir partinin basın danışmanlarından birisi olsaydı, her sene TV’lerde adına programlar düzenlenirdi. Adına yarışmalar hazırlanır her yerde katillerine lanet yağdırılırdı. O demokrasi havarisi genel başkanlar, milletvekilleri, belediye başkanları şehirlerde programlar yapar, katillere lanet ederlerdi hep beraber. Maalesef onların her birinin demokrasisi sadece kendilerine bir zarar olduğunda geçerlidir.

Sevgili Cengiz Akyıldız, İstanbul’da yaşadığım dönemde, zaman zaman görüştüğüm, nasihat aldığım bir ağabeyimdi. ‘’Unutmak tükenmektir’’ derdi. Unutmadık, unutmayacağız ağabey seni.. Kimse görmek, duymak istemese de UNUTTURMAYACAĞIZ..

Rahmet olsun..

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER