Hareket67

Uçar’dan, basına OYAK ambargosu mu var?

Uçar’dan, basına OYAK ambargosu mu var? AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, bu akşam Zonguldak’ta bir TV programına katıldı. Zonguldak’ın sorunları ve çözümlerinin konuşulduğu program, Zonguldak Merkez ve Kozlu ilçesi ağırlıklı sohbet ortamında geçti. Sosyal medya hesabı üzerinden yapılan yorumlar okunurken, Kdz.Ereğli’de tepki alan OYAK grubunun Erdemir işletmesinin Özel Endüstri Bölgesine dahil edilmesi meselesi hakkında […]

Uçar’dan, basına OYAK ambargosu mu var?
29 Haziran 2020 - 22:36 'de eklendi.

Uçar’dan, basına OYAK ambargosu mu var?

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, bu akşam Zonguldak’ta bir TV programına katıldı.

Zonguldak’ın sorunları ve çözümlerinin konuşulduğu program, Zonguldak Merkez ve Kozlu ilçesi ağırlıklı sohbet ortamında geçti.

Sosyal medya hesabı üzerinden yapılan yorumlar okunurken, Kdz.Ereğli’de tepki alan OYAK grubunun Erdemir işletmesinin Özel Endüstri Bölgesine dahil edilmesi meselesi hakkında gelen sorular okunmadı. Milletvekili Uçar, Ereğli için hayati önem taşıyan bu konuda tek kelime edilmemesi dikkatlerden kaçmadı.

‘’Cumartesi günü gelecek, Pazartesi gelecek basının karşısına çıkacak’’ denilen Uçar, Ereğli’ye gelmediği gibi Zonguldak’ta çıktığı TV yayınında Özel Endüstri Bölgesi meselesi hakkında tek cümle bile etmedi.

Bütün bunlar yaşanırken akıllara; ‘’programa, Özel Endüstri Bölgesi ile alakalı bir soru sormama şartıyla mı çıkmayı kabul etti?’’ sorusunu getirdi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER