Hareket67

UÇAR, EREĞLİ VE ALAPLI’NIN  ADAYI GİBİ ÇALIŞIYOR

UÇAR, EREĞLİ VE ALAPLI’NIN  ADAYI GİBİ ÇALIŞIYOR AK Parti Zonguldak 3. Sıra Milletvekili Adayı Hamdi Uçar, 24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler öncesinde adeta Kdz.Ereğli ve Alaplı’nın adayı gibi çalışarak, programlarını Kdz.Ereğli İlçesinde yoğunlaştırdı.   YOĞUN KATILIM VARDI Beraberinde Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Kumaş, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Zonguldak […]

UÇAR, EREĞLİ VE ALAPLI’NIN  ADAYI GİBİ ÇALIŞIYOR
28 Mayıs 2018 - 18:00 'de eklendi.

UÇAR, EREĞLİ VE ALAPLI’NIN  ADAYI GİBİ ÇALIŞIYOR

AK Parti Zonguldak 3. Sıra Milletvekili Adayı Hamdi Uçar, 24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler öncesinde adeta Kdz.Ereğli ve Alaplı’nın adayı gibi çalışarak, programlarını Kdz.Ereğli İlçesinde yoğunlaştırdı.

 

YOĞUN KATILIM VARDI

Beraberinde Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Kumaş, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Fatih Çakır, Adem Öztürk, Erkan Karakök,  Numan Korkamaz, Ereğli Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle ile dün akşam İlçeye bağlı Gebe köyünde Eskiİlçe Milli Eğitim Müdürü ve Milletvekili Aday Adaylarından Numan Korkmaz’ın tertiplediği İftar programında halka bir araya geldi.  Ardından Kdz. Ereğli sahilinde vatandaşlarla buluştu.

Her iki programda da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Uçar ve AK Partililer parti politikaları ile ilgili bilgiler verdi.

 

GÜÇLÜ MECLİS, GÜÇLÜ CUMHURBAŞKANI

Milletvekili Uçar, vatandaşlarla yaptığı görüşmesinde, 24 Haziran Seçimde daha güçlü AK Parti mesajı vererek destek istedi. Ak Parti’nin Cumhur İttifakı ile ilk kez seçimlere gireceğine dikkat çeken Uçar, şunları söyledi:

“Zonguldak’ta ve ülkemizde bizlere gösterilen teveccühe teşekkür ediyoruz. Ülkemizin son 16 yılda yaptığı atılımlar ortada, büyüme göstergeleri ortada, gelişme ve kalkınma düzeyi ortada, amacımız ülkemizi ve Zonguldak’ı muasır medeniyetler seviyesinin çok daha üzerine taşımak. Emekliye bayramlarda ikramiye verilecek oda Haziran ayı içinde ödenecek, memurların 3600 göstergeleri verilecek. Ülkemizde ve Zonguldak’ımızda güzel şeyler olacak. Sizlerden yıkım ittifakına değil, Cumhur ittifakına oy vermenizi istiyorum” dedi.

 

VATANDAŞ MEMNUN

Milletvekili adayı Uçar ve AK Partili İlçe Yönetim Kurulu üyelerine tam destek vereceklerini ifade eden vatandaşlar, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek. Durmak yok, Yola devam. ”sözleriyle Milletvekili Adayı Uçar ve beraberindeki heyeti sahilden uğurladılar.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER