Hareket67

Türkiye Kamu-Sen’de Mithat Bağcı dönemi

Türkiye Kamu-Sen’de Mithat Bağcı dönemi Türkiye Kamu-Sen Zonguldak il temsilciğinde görev değişimi gerçekleştirildi. Yaklaşık 10 yıl Türkiye Kamu-Sen Zonguldak il temsilcisi olarak görev yapan Kadir Bacioğlu’nun yerine kesintisiz olarak 23 yıllık sendikacılık tecrübesi olan Mithat Bağcı atandı. Bağcı’nın atamayla ilgili sözleri şöyle oldu: Türkiye Kamu-Sen Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yücel Kazancıoğlu ‘nun teklifi ve […]

Türkiye Kamu-Sen’de Mithat Bağcı dönemi
10 Haziran 2020 - 18:40 'de eklendi.

Türkiye Kamu-Sen’de Mithat Bağcı dönemi

Türkiye Kamu-Sen Zonguldak il temsilciğinde görev değişimi gerçekleştirildi. Yaklaşık 10 yıl Türkiye Kamu-Sen Zonguldak il temsilcisi olarak görev yapan Kadir Bacioğlu’nun yerine kesintisiz olarak 23 yıllık sendikacılık tecrübesi olan Mithat Bağcı atandı.

Bağcı’nın atamayla ilgili sözleri şöyle oldu:

Türkiye Kamu-Sen Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yücel Kazancıoğlu ‘nun teklifi ve Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci ‘nin tensipleriyle Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Temsilciliğine görevlendirilmiş bulunmaktayım. bu göreve bizi layık gören ve bu gururu yaşatan Genel Merkezimize çok teşekkür ederim. Türkiye Kamu Sen’e bağlı Tüm sendika Başkanlarımızla beraber dün olduğu gibi bundan sonrada haksızlıklara karşı, hak için mücadelemiz, ömrümüz oldukça devam edecektir.
Bize inanan, güvenen ve bizimle birlikte yol yürüyen hiçbir arkadaşımızı yarı yolda bırakmadık, mağdur etmedik. Bundan sonra da yol arkadaşlarımızın yanında elif gibi dimdik durmaya devam edeceğiz. Yüce Yaratan utandırmasın.

Mithat Bağcı kimdir?

1997 yılında Türk Haber – Sen’ de başlayan Sendikacılık hayatına sırasıyla isyeri temsilciliği, şube yöneticiliği ve 2004-2006 yıllarında şube başkanlığı görevlerinde bulunmuş daha sonra özelleştirme sonucu kurum değiştirerek Orman Bölge Müdürlüğüne naklen atanmış ve orada da yine sırasıyla işyeri temsilciliği, İl Başkan Yardımcılığı, il başkanlığı görevlerinde bulunmuş, ayni zamanda 2016 ile 2018 yılları arasında Türkav Şube Başkanlığı yapmıştır. 2018 yılının Kasım ayında yapılan Türk Tarım Orman Sen 6 Nolu Karabük şube kongresinde tek aday olarak girdiği seçimde şube başkanlığını kazanarak şube başkanı olmuş ve şube merkezini Zonguldak’ a getirmiştir. Kesintisiz bir şekilde 23 senelik sendika mücadelesi bulunmaktadır.Çevresinde başarılı ,sevilen sayılan bir kişi olarak tanınır.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER