Hareket67

TÜRK POLİSİ 174 YAŞINDA…

TÜRK POLİSİ 174 YAŞINDA… Saygı duruşu, İstiklal Marşı ile başlayan ve ardından çelenk koyma töreniyle devam eden törende konuşan Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu, “Bu şanlı üniformayı 174 yıldır üzerinde taşıyan tüm teşkilat mensuplarımızı kutlarım“, dedi. Kuyu: “Bu şanlı üniformayı 174 yıldır üzerinde taşıyan değerli meslektaşlarımızın ardından gelmek bizler için en büyük gurur kaynağı. […]

TÜRK POLİSİ 174 YAŞINDA…
09 Nisan 2019 - 13:19 'de eklendi.

TÜRK POLİSİ 174 YAŞINDA…

Saygı duruşu, İstiklal Marşı ile başlayan ve ardından çelenk koyma töreniyle devam eden törende konuşan Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu, “Bu şanlı üniformayı 174 yıldır üzerinde taşıyan tüm teşkilat mensuplarımızı kutlarım“, dedi.

Kuyu: “Bu şanlı üniformayı 174 yıldır üzerinde taşıyan değerli meslektaşlarımızın ardından gelmek bizler için en büyük gurur kaynağı. Eminim bütün personelimiz bu üniformayı gururla taşıyorlar, bundan sonraki gelecek personelimiz de gururla taşıyacaklar. Siz değerli meslektaşlarımızla bu üniformayı 17 yıldır taşımanın da haklı gururunu yaşıyorum. Sizin huzurunuzda mesleğimize hayatını vermiş bir şehit çocuğu olarak da aynı zamanda; tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize, emeklilerimize sağlık sıhhat diliyorum, uzun ömürler diliyorum. Gururla bu mesleği yapıyoruz, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Milletimizden aldığımız gücü hiçbir baskı altında kalmadan bu zamana kadar devam ettirdik, bundan sonra da devam ettireceğimize inancım tamdır.”, şeklinde konuştu..

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER